Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naikkonen

Sanokaapa nyt miehet, kuinka moni on maistanu omaa spermaa. Luulen että hyvin moni mutta kukaan ei sitä muka myönnä.
3861
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olen maistanut, mutta vasta kun opin ottamaan itseltä suihin, siitä tuli lhes jokapäiväistä. Makukin menettelee, kun siihen tottuu.

Äänestä

..sitä on ollut maistaa. Usein on kuitenkin niin, että ensin tekee mieli hirveesti, mutta kun laukeaa, alkaa etomaan. Kumma juttu. Jos tulee spermaa ilman orgasmia, silloin se on kiimaista ja haluttaa.

Äänestä

Oon maistanu pariin kertaan, ihan uteliaisuudesta. Aika mautonta se on eikä paljo haisekaan miltään. Ainakaa mulla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mällit kirjoitti:

Sanokaapa nyt miehet, kuinka moni on maistanu omaa spermaa. Luulen että hyvin moni mutta kukaan ei sitä muka myönnä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu