Haipolalle ohjeita

Sähköpostiosoitteissa oleva @ (at) merkki saadaan painamalla altGr 2 ... altGr on heti siinä välilyönnin oikealla puolella.

eli [email protected]

Luin muuten Move.docin .. Hyvä teksti.
6610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kenties Mr. Haipola ei vain halua osoitteeseensa spämmiä eikä siksi halua julkaista sitä robotinluettavassa muodossa. Jotenkin luulisin, että Haipola on joutunut tuon merkin näppikseltä etsimään saadakseen ensimmäiset sähköpostinsa kirjoitettua.

Olikohan tämäkin taas uuden palstan arvoinen keskustelu?

Äänestä
  • Kyllä mä luulen et toi tuli ihan tarpeeseen haipolalle.

    Ja sit sellanen vinkki et aina kun on kirjoittanut vastauksen johonkin viestiin, niin silmät kiinni ja monta kertaa peräkkäin ALT F4, silloin viesti lähtee kaikille forumeille samaan aikaan.

    Äänestä

  • ihan pakollinen vinkki kirjoitti:

    Kyllä mä luulen et toi tuli ihan tarpeeseen haipolalle.

    Ja sit sellanen vinkki et aina kun on kirjoittanut vastauksen johonkin viestiin, niin silmät kiinni ja monta kertaa peräkkäin ALT F4, silloin viesti lähtee kaikille forumeille samaan aikaan.

    pyydäpä äitiä vaihtamaan vaipat niin olo paranee

    Äänestä

Taitaa verkostomanilla maistua pahalle suussa, kun ei phaipola anna asiantuntemukseltaan rauhaa? Kyllä se muakin aikonaan Nature'sin kans repi, kun joku "kateellinen" häiritti "toimivaa ja mahtavaa bizniztä".

En kyllä verkostokokemustani kuitenkaan poistaa haluais muistista, mulla oli hauskaa ja opin siitä aika paljon.. sinäkin tulet vielä oppimaan..

Äänestä
  • Käytitkö oikeesti sanaa "asiantuntemus"?
    Tosta tulikin päivän parhaat naurut!

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    Käytitkö oikeesti sanaa "asiantuntemus"?
    Tosta tulikin päivän parhaat naurut!

    Foorumikäyttätyminen, mahtavata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


verkostoman kirjoitti:

Sähköpostiosoitteissa oleva @ (at) merkki saadaan painamalla altGr 2 ... altGr on heti siinä välilyönnin oikealla puolella.

eli [email protected]

Luin muuten Move.docin .. Hyvä teksti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu