TOI 69EYESON PERSEESTÄ!! VIHAAN SITÄ!!! EI VOIS OLLA EES HUONOMPAA KU SE ON!!
BLÄÄ!!!
MIE VAA.. JA KAMU..
3
431
Vastaukset
- soita 0505051296
Vaikka rt tykkää 69eyes:sista ei sun tartte pilata muMÄ ainakin pahoitin mieleni kunitten intoa tykätä 69eyes:sista! Mä ainakin pahoitin mieleni kun luin sen! ole kiltti äläkä lähetä tollasia viestejä!
- ]aa]aa^^
Ei sun tartte oikeesti tommosia lähetellä. Tää chatti on tarkotettu sen faneille. Kaikki kun lukee noi kommentit ajattelee sitä sun tätä. ELÄ PLIIS ENÄÄ LÄHETTELE TOMMOSIA? saattaa pilata jonkun päivän.
- snow.flake
no joo..
mut kai se toi ihan okei bändi on joo.. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin33411185IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3507737Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut842343Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?862107Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1391954Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61581- 1101241
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin521044Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26878MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312772