Hanna ei ole raskaana, huhut ovat perättömiä. Hannalla ei ole tällähetkellä edes vakituista miestä ja Hannan on nyt keskityttävä uuteen levyyn ja myllerrykseen.
Muistakaa myös, että julkisuuden myötä tulee tyhmiä huhuja, joista mihinkään ei kannata uskoa ennenkuin itse huhujen keskellä olija myöntää.
Loppusyksyä!
Ei Hanna ole raskaana.
8
1503
Vastaukset
- hanna paras
mitä kuuluu?
- mauku
Lihonu ja jujaa!!!!
- reino
kai se on joutunut keikkaileenkin aika paljon viimeaikoina, voi olla tottumattomalle sen verran rankempaa että tulee helposti tienpäällä syötyä kaikenlaista. Näin Hannan livenä jotain muutama viikko sitten, eikä se silti mikään läski kyllä ole vieläkään.
- Mari-82
reino kirjoitti:
kai se on joutunut keikkaileenkin aika paljon viimeaikoina, voi olla tottumattomalle sen verran rankempaa että tulee helposti tienpäällä syötyä kaikenlaista. Näin Hannan livenä jotain muutama viikko sitten, eikä se silti mikään läski kyllä ole vieläkään.
...että Hanna mikään läski olisi. Ei lähelläkä. Mitä nyt hieman pöte pöhöttää niin kuin minullakin=) ja sen hieman pitääkin että siitä saa paremmin kiinni.
- "kokemusta on"
Ei kait sentäs raskaaksi tulemiseen tarvita vakituista poikaystävää, kertapano riittänee, ei kait tämä fakta ole vielä muuttunut! Onko todellakin nuorten tiedon taso näin matalalla????
- jhgdj
Hanna ei ole raskaana vaan se on nii VITUN lihava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja viel se on LESBO Ja pervo nii kaikis lehis lukee...!!!!!!!!!!!!!
- PRKL
Oikeesti mikä sä oot arvostelemaan muita?!
Voi v*ttu Hanna ei oo mikään lesbo!
SENKIN PINNALLINEN ÄÄLIÖ KU*IPÄÄ!
LOPETTAKAA NÄÄ PINNALLISET KIRJOTTELUT ETTE ITEKKÄÄ OO MITÄÄ MISSEJÄ!!!!! - laiha
PRKL kirjoitti:
Oikeesti mikä sä oot arvostelemaan muita?!
Voi v*ttu Hanna ei oo mikään lesbo!
SENKIN PINNALLINEN ÄÄLIÖ KU*IPÄÄ!
LOPETTAKAA NÄÄ PINNALLISET KIRJOTTELUT ETTE ITEKKÄÄ OO MITÄÄ MISSEJÄ!!!!!lol :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1017443
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?815037- 794859
- 1324268
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan103058- 522689
- 402596
- 532247
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102221Suudeltiin unessa viime yönä
Oltiin jossain rannalla jonkun avolava auton lavalla, jossa oli patja ja peitto. Uni päättyi, kun kömmit viereeni tähtit211850