Ei Hanna ole raskaana.

Hanna ei ole raskaana, huhut ovat perättömiä. Hannalla ei ole tällähetkellä edes vakituista miestä ja Hannan on nyt keskityttävä uuteen levyyn ja myllerrykseen.

Muistakaa myös, että julkisuuden myötä tulee tyhmiä huhuja, joista mihinkään ei kannata uskoa ennenkuin itse huhujen keskellä olija myöntää.
Loppusyksyä!
81542
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

mitä kuuluu?

Äänestä

Lihonu ja jujaa!!!!

Äänestä
  • kai se on joutunut keikkaileenkin aika paljon viimeaikoina, voi olla tottumattomalle sen verran rankempaa että tulee helposti tienpäällä syötyä kaikenlaista. Näin Hannan livenä jotain muutama viikko sitten, eikä se silti mikään läski kyllä ole vieläkään.

    Äänestä

  • reino kirjoitti:

    kai se on joutunut keikkaileenkin aika paljon viimeaikoina, voi olla tottumattomalle sen verran rankempaa että tulee helposti tienpäällä syötyä kaikenlaista. Näin Hannan livenä jotain muutama viikko sitten, eikä se silti mikään läski kyllä ole vieläkään.

    ...että Hanna mikään läski olisi. Ei lähelläkä. Mitä nyt hieman pöte pöhöttää niin kuin minullakin=) ja sen hieman pitääkin että siitä saa paremmin kiinni.

    Äänestä

Ei kait sentäs raskaaksi tulemiseen tarvita vakituista poikaystävää, kertapano riittänee, ei kait tämä fakta ole vielä muuttunut! Onko todellakin nuorten tiedon taso näin matalalla????

Äänestä

Hanna ei ole raskaana vaan se on nii VITUN lihava!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja viel se on LESBO Ja pervo nii kaikis lehis lukee...!!!!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Oikeesti mikä sä oot arvostelemaan muita?!
    Voi v*ttu Hanna ei oo mikään lesbo!
    SENKIN PINNALLINEN ÄÄLIÖ KU*IPÄÄ!
    LOPETTAKAA NÄÄ PINNALLISET KIRJOTTELUT ETTE ITEKKÄÄ OO MITÄÄ MISSEJÄ!!!!!

    Äänestä

  • PRKL kirjoitti:

    Oikeesti mikä sä oot arvostelemaan muita?!
    Voi v*ttu Hanna ei oo mikään lesbo!
    SENKIN PINNALLINEN ÄÄLIÖ KU*IPÄÄ!
    LOPETTAKAA NÄÄ PINNALLISET KIRJOTTELUT ETTE ITEKKÄÄ OO MITÄÄ MISSEJÄ!!!!!

    lol :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Tiiazki kirjoitti:

Hanna ei ole raskaana, huhut ovat perättömiä. Hannalla ei ole tällähetkellä edes vakituista miestä ja Hannan on nyt keskityttävä uuteen levyyn ja myllerrykseen.

Muistakaa myös, että julkisuuden myötä tulee tyhmiä huhuja, joista mihinkään ei kannata uskoa ennenkuin itse huhujen keskellä olija myöntää.
Loppusyksyä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu