Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

perjantai

olisko hpk:ssa ideaa????? ...meinaan monivetoon...en itse seuraa mutta vetogurun porukkapelillä vedettiin tiistaina monarista päälle 6000 euroa..kolmestaan paritonnia kaikille....yes! ...mutta siis ei jokerit kai ole vakuuttanut??? ja kai jyppi kalpan hoitaa??
....auttakaa..
71476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

kyllä on ideaa..

Äänestä

Kyl mää ainakin meinaan perjantain monarissa heittää hpk:n voittoa sillä eilisen jorkujen hifki matsin nähneenä voin sanoa että ei jokrut hpk:lle tule pärjäämään.

Äänestä

ok..hieno voitto,soitin vetogurulle tänään ja sen kaikki monarit osui!! pelasin sen pienimmän joka oli vain 72 riviä ja hilloa tuli päälle 300 euroa ja hyvään saumaan,kiitti vinkistä :)

Äänestä
  • niin ne gurun monarit osui myös perjantaina,kaikki..pienin oli jotain 100 riviä.

    Äänestä

tjaa..viime viikolla vetoguru otti kolme monaria kiinni monella lapulla,ihan jees

Äänestä

vetäsipä vetoguru viime viikon voittojen päälle tänään porukkajärjestelmän kiinni,kerroin jotain 5000...kannatti kopsata!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


caroline kirjoitti:

olisko hpk:ssa ideaa????? ...meinaan monivetoon...en itse seuraa mutta vetogurun porukkapelillä vedettiin tiistaina monarista päälle 6000 euroa..kolmestaan paritonnia kaikille....yes! ...mutta siis ei jokerit kai ole vakuuttanut??? ja kai jyppi kalpan hoitaa??
....auttakaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu