minkä ostaisin tallentavaksi DVD:ksi

Minkä merkkisen laitteen kannattaa ostaa tallentavaksi DVD:ksi ???
Digiboxina Topfield, joten kovalevyä en DVD:hen tarvitsisi??
Valinnanvaraa tuntuu olevan liian paljon....
31061
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oli ainakin minun päätökseni ja mainiosti on toiminut..tuon saa jo keskimäärin hintaan 270€..

Äänestä

Tpofieldistä et käsittääkseni saa leffoja/ohjelmia tallentavalle dvd:lle,koska "Topissa" on kai ikävä ominaisuus salata ulostuleva signaali,ainakin scartin kautta.

Äänestä
  • Kyllä onnistuu.

    Tallentavasta DVD:stä sen verran, että kannattaa odottaa tallenninta, missä on digiviritin. Analogi virittimellä elämä menee vaikeaksi kun analogi lähetykset loppuu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Minkä merkkisen laitteen kannattaa ostaa tallentavaksi DVD:ksi ???
Digiboxina Topfield, joten kovalevyä en DVD:hen tarvitsisi??
Valinnanvaraa tuntuu olevan liian paljon....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu