Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Itsetyydytys ??????????

Oon 18v nainen ja minun on pakko joka päivä sormeilla itseäni. Oonko jotenkin outo yleensähän miehet runkkaavat ja naiset eivät. Mutta minä tyydytän ainakin joka päivä kerran itseni. Runkkaan enemmän kuin poikaystäväni ja hän on ihan
ihmeissään. Muut naiset tyydytättekö itseänne useasti. Minun on pakko sormeilla itseäni joka päivä.
63352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei toi mitään outoa ole. Eri ihmisethän ovat erilaisia seksinkin suhteen. Olen minäkin runkannut ja nainut samanan päivänä ja monta kertaa joskus. Nyt ei ole ollut tarvetta, kun on niin kova meno ollut koko ajan. Mutta se vaihtelee, myös sunkin tarpeet. Älä ota paineita.

Äänestä

Oon kylläkin mies mut tiedän paljon naisia jotka runkkaavat useitakin kertoja päivässä.
Musta välillä tuntuu et naiset runkkaavat enemmän kuin miehet mut miehet puhuu siitä vaan enemmän!

Äänestä

Ei siinä mun mielestä mitään ihmeellistä ole.
Itsekin runkkaan lähes päivittäin. Avoliitossa asun, ja harrastan seksiä myös monesti viikossa.
Ostin juuri jelly-sauvan, ja sillä leikkiminen vasta ihanaa on ollutkin;)

Äänestä

En tosta tiiä tossa mitää outoa kumminkaan ole luulisin että se kertoo vain siitä että ollette kiimasia, halukkaita naisia jolla on paljon tarpeita ja mikäs sen mukavampaa =) Koska sillo ku tollasen kanssa sänkyyn ja menee ja jos nainen on peto nii voi olla että sängyssä tulee oltua ja pitkään.

Joten neiti ihan rauhssa vain jatkaa puuhiaan siinä mitään ihmeellistä, mielluumminkin suotavaa. Mut noh mä oonki ehkä hassu.

Äänestä

Jos jokin tossa jutussa on outoo, niin se että runkkaaminen on nuorillekkin vielä tabu. Runkkaat just niin paljon kun jaksat, halujen kieltäminen se outoo on!

Äänestä

Moi Nina,
kun sanoit että poikaystäväsi ihmettelee asiaa, niin luulenpa että hänellä voi olla sellainen tunne, että hän ei ole tarpeeksi hyvä sinulle kun ei pysty tyydyttämään sinua tarpeeksi. Jos teillä menee muuten hyvin, niin kerro se hänelle, se voi olla hänelle vähän vaikea paikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nina kirjoitti:

Oon 18v nainen ja minun on pakko joka päivä sormeilla itseäni. Oonko jotenkin outo yleensähän miehet runkkaavat ja naiset eivät. Mutta minä tyydytän ainakin joka päivä kerran itseni. Runkkaan enemmän kuin poikaystäväni ja hän on ihan
ihmeissään. Muut naiset tyydytättekö itseänne useasti. Minun on pakko sormeilla itseäni joka päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu