Sauli parka

Ketähän tuo surkimus luulee nuolevansa? Iltsarin bannerit ovat säälittäviä. Eilen lääpittiin synnytysosastoa, tänään metalliväkeä. Varma voittaja on mainostoimisto, ei näköjään enää ole yhtään väliä mitä paskaa tyhmille kokommuslaisille myy.
2106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Taitaa punapartaa kiehuttaa kun Niinistö marssii kohti komeeaa vaalivoittoa.

Äänestä

ne mainokset vie blogisaitille...saa irti sivuista paljon enemmän kun muiden ehdokkaiden karseista tekeleistä. Mun mielestä hyvä hommma - mutta bloggaan tosin muutenkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokkomusta kirjoitti:

Ketähän tuo surkimus luulee nuolevansa? Iltsarin bannerit ovat säälittäviä. Eilen lääpittiin synnytysosastoa, tänään metalliväkeä. Varma voittaja on mainostoimisto, ei näköjään enää ole yhtään väliä mitä paskaa tyhmille kokommuslaisille myy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu