Asia jota ei voi saada muualta kuin luonnonlahjana: KYVYN eufooriseen tilaan joka muistuttaa päihdehumalaa mutta siis ILMAN kemiallista tukea.Joillakin on niin hieno neurobiologia.Että se toimii.Kun näen kauniita taloja, saan nukutustilan, oikean euforian.En juo paljon mutta silti kysytään usein olenko humalassa, kun nauran.
Tästä on syytä kateuteen..!
sexy foxy fixu
21020
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
En saanut sitä syntymälahjaksi - mutta aika usein saan ton euforisen tilan ihan pienistä asioista. Se on tosi jeesjuttu. Kannatetaan ja oon sitä mieltä että aika moni voi löytää itsestään tämän ulottuvuuden.... Whoo whoo!! Yeah!
että sen verran olen päihteisiin tutustunut, etteivät ne pieninä asioina ilahduta kuten karkit, miehet tai kosmetiikka - enemmän tuntuu siltä että olisi sairaalassa lääkehorroksessa.Mutta panacodia on mulle esim. kevätaurinko vasten asfalttia.