Tuhat kertaa kysytty täl palstal.. Mut mikä on teijän mielest kaikkien aikojen Rammstein albumi? Omast mielest Se on ehdottomast MUTTER..!
Tuhat Kertaa Kysytty.Sori.!
Till<3
4
551
Vastaukset
- Jeese
Laitetaampa sitten levyt paremmuusjärjestykseen elikä:
1.Mutter
2.Herzeleid
3.Sehnsucht
4.Rosenrot
5.Reise Reise - Jessus
Jos on niin fiksu, että tajuaa, että asiaa käsitellään jo tälläkin palstalla, niin miksi pitää sitten samantien olla niin tyhmä, että aloittaa uuden aiheen asiasta kuitenkin. En tajua.
Olisi kuitenkin ihan hyvin voinut vastata aikaisempaan aiheeseen jossa tätä kysyttiin.- Till<3
Sorge.!
- Jessus
Okei!!!???!!! IhkuDaa1111!!!!1111
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.683218Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91861- 1111750
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241259- 1291058
- 99992
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67936Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6875- 84869