Hanna on lähtenyt laihtumaan päin: http://theprincessofrock.net/nosturi_hanna7.jpg
http://www.hannamusic.net/kuvat/HannaNosturi9405/photos/photo10.html
http://www.hannamusic.net/kuvat/HannaPopedaTavastia5505/photos/photo12.html
http://www.hannamusic.net/kuvat/HannaPopedaTavastia5505/photos/photo7.html
HANNA ON laihtunut
12
3286
Vastaukset
- tosi on
on kyllä Hanna tosi nälkiintyneen näköinen... buaahahaa! päivän parhaat naurut sai noista kuvista ;-)
- Farkkutyttö
Kyllä näyttää neiti olevan kuin 5:llä kuulla raskaana. Kannattaisi ehkä ostaa sellaiset farkut, joiden vyötärö peittää makkarat, etteivät ne pursu yli.
- tints.
Noniin, noniin. Miettikäämme omilla aivoillamme, että Hanna on juuri niin oikean kokoinen kuin voi olla. Olen kymmenet kerrat jaksanut kiistellä tästä aiheesta. Miksi yleensä ihmisten pitäisi olla langanlaihoja missejä, jotka sairastavat anoreksiaa? -ei miksikään, siinäpä se!
Ihmiset taas mennyt jonkun Seiska-lehden halpaan, Hannako raskaana? Kun se mieskin nyt löytyisi. - iida
tints. kirjoitti:
Noniin, noniin. Miettikäämme omilla aivoillamme, että Hanna on juuri niin oikean kokoinen kuin voi olla. Olen kymmenet kerrat jaksanut kiistellä tästä aiheesta. Miksi yleensä ihmisten pitäisi olla langanlaihoja missejä, jotka sairastavat anoreksiaa? -ei miksikään, siinäpä se!
Ihmiset taas mennyt jonkun Seiska-lehden halpaan, Hannako raskaana? Kun se mieskin nyt löytyisi.Oikeesti, minklaisia ihmisiä täällä oikeen käy? !Hyi ällöttää nuo sen makkarat" ja "Hoikkis takaisin". En tajua, miks kaikki kuvittelee että pitää olla joku liian hoikka anorektikko? Hanna on tysin normaali ja hyvä vaan niin... en oikeesti tajuu miten tollasia ihmisiä voi olla, jotka ei muuta ajttella kun ulkonäköä! Hanna osaa alulaa ja on miunun mielestäni yksi kauneimmsita kenet olen nähnyt. Valittiinhan hanna miss-poppariksikin. Ällöttää tuollanen käytös, hanna n juri hyvä tuollaisena. Enpä usko, ett kaikki jotka täällä on hannaa haukkunut on langanlaihoja... Näinkö sanotte kaikista normaaleista? vai vaan julkkiksista? Ette kyllä elämässä pitkälle pääse, jos asenne on tullanen, että laihaksi anorektikoksi, meille hyvännäköinen idoli, hannalle huono olo ja sairauksia! Onnea vaan elämään niille, joilla tuollainen asenne on! Elämässänne tulette vielä paljon erilaisia ihmisiä kohtaamaan, mutta tuskin monikaan teidn ystäväksenne jää! Todella pinnallisia kyllä olette! Tämä on ainakin minun mielipiteeni!
- laama-92
iida kirjoitti:
Oikeesti, minklaisia ihmisiä täällä oikeen käy? !Hyi ällöttää nuo sen makkarat" ja "Hoikkis takaisin". En tajua, miks kaikki kuvittelee että pitää olla joku liian hoikka anorektikko? Hanna on tysin normaali ja hyvä vaan niin... en oikeesti tajuu miten tollasia ihmisiä voi olla, jotka ei muuta ajttella kun ulkonäköä! Hanna osaa alulaa ja on miunun mielestäni yksi kauneimmsita kenet olen nähnyt. Valittiinhan hanna miss-poppariksikin. Ällöttää tuollanen käytös, hanna n juri hyvä tuollaisena. Enpä usko, ett kaikki jotka täällä on hannaa haukkunut on langanlaihoja... Näinkö sanotte kaikista normaaleista? vai vaan julkkiksista? Ette kyllä elämässä pitkälle pääse, jos asenne on tullanen, että laihaksi anorektikoksi, meille hyvännäköinen idoli, hannalle huono olo ja sairauksia! Onnea vaan elämään niille, joilla tuollainen asenne on! Elämässänne tulette vielä paljon erilaisia ihmisiä kohtaamaan, mutta tuskin monikaan teidn ystäväksenne jää! Todella pinnallisia kyllä olette! Tämä on ainakin minun mielipiteeni!
... ei vaa! oon samaa mieltä. jotai välii vaik se oliski vähä pullahatnu idols ajoilta? who cares! se on yhä mahtava laulaja.
tosin olisha se kiva jos ois vähä hoikempi...
- repetius
Patekin vaik on taas jurrissa ku pässi, huomas et nyt kaikki ei ole kunnossa.
- :D:D;D
Voij eij teittii. Kauhee ongelma jos Hanna on vähä pullea. Samaa mieltä ton yhen kanssa,eij tarvii aina olla joku laiha luikku,taij just sellanen missi.
- janski
:D:D;D kirjoitti:
Voij eij teittii. Kauhee ongelma jos Hanna on vähä pullea. Samaa mieltä ton yhen kanssa,eij tarvii aina olla joku laiha luikku,taij just sellanen missi.
oon samaa mieltä kuin nuo pari tyyppiä, jotka sanoivat että ei sillä ole mitään väliä. To9i on oikeesti lapsellista käytöstä!!
- ei!
janski kirjoitti:
oon samaa mieltä kuin nuo pari tyyppiä, jotka sanoivat että ei sillä ole mitään väliä. To9i on oikeesti lapsellista käytöstä!!
Ei se HAITTAA. Mutta miksi Hannan piti lihoa? Ällöä kattoo ku sen maha pomppii lavalla. Miksei hän ole enää tälläinen??? http://www.hannamusic.net/images/kiitos103.jpg kuvittele jos hän jatkaa samaan malliin, millainen on idolimme ensi kesän jälkeen?? (kesällä Hanna alkoi musta alun perin lihomaankin) HERKUT POIS JA DIEETILLE HANNA!! HOIKKIS TAKASIN KIITOS!
- hanskittaja
ei! kirjoitti:
Ei se HAITTAA. Mutta miksi Hannan piti lihoa? Ällöä kattoo ku sen maha pomppii lavalla. Miksei hän ole enää tälläinen??? http://www.hannamusic.net/images/kiitos103.jpg kuvittele jos hän jatkaa samaan malliin, millainen on idolimme ensi kesän jälkeen?? (kesällä Hanna alkoi musta alun perin lihomaankin) HERKUT POIS JA DIEETILLE HANNA!! HOIKKIS TAKASIN KIITOS!
Voi hitto oikeesti, miten joku voi olla noin lapsellinen!
"mutta miksi Hannan piti lihoa"
Ettekö te ihmiset ymmärrä millaisen paineen alla Hanna on elänyt? Kyllä tuon lihomisen ymmärtää, ja sitä paitsi se on HANNAN asia, ei kenenkään muun!
Lopettakaa tollaset pinnalliset valittelut, ette varmasti itsekkään ole mitään missejä!!
- !!!
oksettaa noi sen makkarat
- hanskittaja
Ärsyttää tollaset pinnalliset ääliöt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1094256
- 783476
Oletko koskaan stalkannut kaivattuasi?
Jos olet, miten olet stalkannut? Jäitkö kiinni? Onko hän stalkannut sinua? Jos on, miten suhtauduit?803302Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?243219Just alkoi ottamaan päähän
Miten voikin mennä näin, että koko päivän haluaa vain nähdä toisen ja lähelle. Sitten aivan salamana mieleen tulee kaikk223182- 722906
"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m452780Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim622744Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.852549- 332394