Proletaarit ,,,

Kaikki vasemmisto on ryhmittynyt saman presidenttiehdokkaan taakse,niin pitääkin. Vielä kun vappunakin marssittaisi yhtenä suurena joukkona.
Se on se mitä porvari pelkää. Yhtenäisyys on duunarin vahvuus!!!!!!!!!!
2139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nähtävästi aivan allekirjoita,sitä niinistön toivetta että luokkajaosta olisi hyvä luopua.Vähän sellaisen käsityksen sai tuosta kirjoituksesta.

Äänestä
  • Kaikkien maiden proletaarit liittykää yhteen!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhtykäää kirjoitti:

Kaikki vasemmisto on ryhmittynyt saman presidenttiehdokkaan taakse,niin pitääkin. Vielä kun vappunakin marssittaisi yhtenä suurena joukkona.
Se on se mitä porvari pelkää. Yhtenäisyys on duunarin vahvuus!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu