Miksi Amerikkalaiset nauraa kuin kakarat

Miksi Amerikkalaiset nauraa kuin kakarat kun ne saa jotain riistaa ammuttua? On ne idiootteja hirnuvat ja kiljuvat niinku sekopäät!

http://www.huntingfootage.com/
2301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja suuri maa! :)

Äänestä

onhan se hienoa ku oot ostanu kalliin jousen ja nähnyt päivä kaupalla vaivaa rakentaessasi syöttöpaikan ja standin puuhun ja sit ku saat viellä hyvän kokoisen villisian... ja jos viellä ensimmäinen saalis sattuu olemaan niin voi olla vaikeaa olla tuppisuuna ja todeta hiljaa et: jes

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Metsästäjä! 100 kirjoitti:

Miksi Amerikkalaiset nauraa kuin kakarat kun ne saa jotain riistaa ammuttua? On ne idiootteja hirnuvat ja kiljuvat niinku sekopäät!

http://www.huntingfootage.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu