Ilta-Sanomien viikonlopun lehden mukaan "Erittäin Tärkeät Tyypit" -listalla Viivi on halutuin VIP-vieras tapahtumissa.
"Viivi on aina haluttu ja näyttävänäku juhlissa kuin juhlissa. Pitää hauskaa ainan iloisella tuulella - hymy kasvoilla"
Joo. Eli joku ämmä on suosittu ku se on tanssinu pöydillä ja imuuttanut Jenniä...
"Viivi on aina haluttu ja näyttävänäku juhlissa kuin juhlissa. Pitää hauskaa ainan iloisella tuulella - hymy kasvoilla"
Joo. Eli joku ämmä on suosittu ku se on tanssinu pöydillä ja imuuttanut Jenniä...
Vastaukset 5
Vanhimmat
valitat, mutta noissa sanoissa ON PERÄÄ. Viivi on aina iloinen, hymyilevä ja ERITTÄIN KAUNIS NAINEN! Takuulla tilaisuuksiin tahdotaan tuollainen ilopilleri ennemmin, kuin naama norsunvit..lla oleva persjalkalehmä.
Tämä Viivi naikkonen ei oo minun makuun ollenkaan.Yrittää julkisesti lespoilemalla pysyä lehtien palstoilla ja kiinnostavana.Ja lukee viihdeuutisia niin ärsyttävästi nuotilla.Vois kadota julkisuudesta kokonaan.
ehkä se on vain niin selkeä asia että Viivi on VAIN OMA ITSENSÄ,
ja valitettavasti on vain oikeasti kaunis, kiinnostava ja iloinen tyyppi, joka saa meininkiä paikkaan ku paikkaan, joten hänet halutaan joka paikkan.
Enemmän tälläsiä mimmejä Suomeen!
Jo on asiat Suomessa heikosti jos Viivi kuuluu halutuimpiin Vip vieraisin. Tai Vip vieraan ei näköjään tarvitse olla yhtään mikään.
Ihan vain voisit valaista ainakin tätä junttia, jonka mielestä kuusi vuotta tv:n yksi mielyttävimmistä ja värikkäimmistä uutistoimittajista; viivi on "jotain", ja sun mielestä se ei ole mitään,
niin et KUKA ON SUN MIELESTÄ JOTAIN?
Oot varmasti niin katkeroitunu aikaansaamaton jauhosäkki ettet edes pidä kenestäkään suomalaisesta julkkiksesta - paitsi vittu Heidi Hautalasta.