Katsokaa vaan näin se tulee menemään. Eli Halonen jatkaa ylivoimaisesti!!
Ei tule mitään toista kierrosta.
Ei tule mitään toista kierrosta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
se on valitettavaa, oikeus ei voita.
Miten enemmistö keskusta/oikeisto suostuu siihen?
Ainakaan minä äänestäjänä en enää suostu kusetukseen!
SUOMI TARVITSEE PYSYVYYTTÄ!!
Jos niin käy on meidät pystytty aivopesemään ja isänmaastamme tullut vasemmistovaltio, jossa yksityisellä kansalaisella ei paljonkaan ole sanomista omissa asioissaan, vaan kaikki sanellaan ylhäältäpäin.
enää demokratia vaan diktatuuri ja sitten tulee tapahtumaan kamalia. Siinä ei kuulkaas enää hyvä heilu!
Älkää aliarvioiko kansaa ja kansan raivoa. Paskanpuhumisella, ette saa kansaa puolellenne, vaan lietsotte vihaa!
Halonen on vihattu presidentti. Vähemmistö on kaapannut Suoemssa vääryydellä vallan.
Oletteko te sossuhihhulit jo niin epätoivoisia että perustatte argumenttinne johonkin suomi24 rupu tilastoon ?? 2000 ihmistä "on-line" ja edustaa Suomalaisten mielipidettä ?? Höpö höpö. Kaikki muut maat, paitsi Suomi ( koska aina viimeisenä ) ovat jo vaihtaneet sossusiipeilijät ja pervojen asianajajat OIKEISIIN OIKEISTOLAISIIN.
Niin kuin nimikin jo kertoo.
Palaa sinäkin jo todellisuuteen.
että viime vaaleissa tehtiin vaalivilppiä ja oikein urakalla. Oliskohan olleet SAK:n lobbarit ja hihhulit ääniä laskemassa ???
Koska ei Suomen kansa voi olla noin tyhmä.
No kohta nähdään mistä kana pissii !
Naurettavaa epäluuloa!
Tiesitkö että suurimmassa osassa maailman vaaleja tehdään vilppiä ? Ja miksi: koska liikaa päästetty demarisossuja laskemaan ääniä - osaavat laskea vain kymmeneen yleensä. Sitten kun äly loppuu niin kerrotaan vielä kymmenellä. Onneksi Suomen kansa ei ole tyhmä. Katotaas ensi vuonna !
Suomi on viimeinen mohikaani, kuten aina, mutta kohta sossuhinttarit katoaa kartalta täälläkin.
Aika laittaa Suomi kuntoon !