Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ORKKUJA

en saa orkkuja MILLÄÄNN :( neuvvoja ??
23796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No ootkos kokeillut suihkulla tai leluilla?






















































more things with booris
[email protected]

Äänestä

sä olet ittes kans hukas,niinku monet muutkin kaltaisesi..naisille seksi on pyhää,miehille suoritus..ei miehetkään saa orkkuja,ne vaan laukee,mut kun löydät oikean johon luotat ja jolle haluat antaa nautinnon,hän haluaa myös antaa sinulle saman,yllätys! tunteesta se kaikki lähtee,yleensä ottaen..usko pois;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neitoinennn kirjoitti:

en saa orkkuja MILLÄÄNN :( neuvvoja ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu