Ukkosta marraskuussa!

Onkohan ihan normaalia, täällä ukkosti tänään. Kohta on jojoulu kuu.

Anteeksitää kirjotusvirherykelmä, mutta näppis on rikki...
1209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

oli kuulemma aamulla ukkostanut oikein kunnolla. Johtuu varmaan auki olevasta Lohjanjärvestä ja sen lämmöstä, joka on saanut aikaan ukkospilven muodostumisen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Outoa.... kirjoitti:

Onkohan ihan normaalia, täällä ukkosti tänään. Kohta on jojoulu kuu.

Anteeksitää kirjotusvirherykelmä, mutta näppis on rikki...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu