Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olette kyllä...

tautinne ansainneet..!!
2270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tunnustuksesta ... kyllä niiden eteen on tehty töitäkin, niska (ja muutkin paikat) limassa painettu urakalla.

Kiitos vaan vielä kerran. Ehkä sinuakin joskus onnistaa kunhan lopetat runkkaamisen ja ryhdyt tositoimiin:)

Äänestä

Olet oikeassa! En kyllä välitäkään, vaikka jaa'ankin tautejani (kuppa-HIV-visvasyylät,...) - ei se ole tyhmä joka antaa vaan se joka ottaa ne vastaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keke kirjoitti:

tautinne ansainneet..!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu