Hei kaikki! :)
Esittäisin vain toivomuksen, että tuosta Antin homokeskustelusta tehtäisiin loppu, koska kuten kaikki varmasti tietävät, asiahan ei kuulu meille.
Tällä palstalla ei ole mukava käydä, jos se on täynnä Antin homo- ym. haukkumisviestejä. Antti on ihminen siinä missä muukin, ja mitä sitten vaikka hän olisi homo?!? En ymmärrä, että mitä tarvetta joillakin on tulla tänne Anttia haukkumaan, palstakaan ei VARMASTI ole tarkoitettu sitä varten.
Toivottavasti asia meni perille, eikä jatkossa tarvitsisi enää vierailla homoviestien täyttämällä palstalla, vaan palstalla, jossa asiallisesti keskustellaan Antista ja Antin musiikista.
Joten, otathan muutkin kävijät huomioon viestejä kirjoittaessasi! :D
Ja tähän viestiin toivon asiallisia vastauksia ja mielipiteitä, ei mitään muuta.
Homokeskustelu LOPPUUN!!
20
2373
Vastaukset
- sinä
oikein vaahtoat!
- secret
Antti Tuisku on Bi-seksuaali kuten 30% suomen kansasta on. kenellekkään se ei kuulu mutta ei se mikään häpeäkään ole. koska olen itsekkin!
- brutalshit
Asiaa jauhat Antti Tuisku on homo.
- Mä vaan
Ei vaikuta hänen musiikkiin ja suosioon. Tykkää tytöistä tai pojista, mitä välii?... Hänen henkilökohtainen asia. Ei kuulu muille.
- antti.on.hot
No sitähän minä tässä olen yrittänyt selittää...koko ajan.
- minä<3<3
ANTTI TUISKU ON HOMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Nippeli
Niin on ja viel homojen paratiisi!Tämä keskustelu ei lopu koskaan!
- Pint4
SITÄ VAAN ETTÄ... MIE OON PUHUNU ANTIN KAA...!!! JA SE SANO ETTÄ SE ON KOITTANU KYLLÄ KAIKENLAISTA MUTTA SE EI VITTU OLE HOMO...!!!
VOISITTEKO TE NY JOTENKIN LOPETTAA TON ANTIN HAUKKUMISEN YMS...
EI TUO OLE KIVAA ANTINKAAN MIELESTÄ... VAIKKA NY SE EI SITÄ PALJOO HAITTAA!!! TE JOTKA SITÄ HAUKUTTE HOMOKS YMS... NII TE OLETTE KATEELLISII KU SILLÄ ON NIIN PALJON FANEI TAI MUUSTA SYYSTÄ OOTTE KATEELLISII TAI SITTEN TE ITSE OLETTE HOMOJA TAI SE MITÄ HAUKUTTE ANTISTA!!!!!!!!
- tämän uuden
ja ihmeellisen asian esill. Homoille parru perseeseen!! Kiitos sinulle!
- Vanha Herra
Homot vinkuu nuoren ja kohtalaisen komean miehen perään. Ne soitten pettyneenä heittävät toiveitaan täällekin palstalle. Vinkuvat toisesta sitä mitä itse ovat!
- bdsbd
ei sille mitään voi jos on homo.
- Antti_Forever
Mitä välii jos ihminen on homo? Mitä välii jos Antti on homo? Siis EI MITÄÄN. Se ei vaikuta Antin musiikkin, EI MILLÄÄN LAILLA. Joten vaikka hän olisikin homo, mitä asia meille kuuluu.
- Se vinkuminen
Antti_Forever kirjoitti:
Mitä välii jos ihminen on homo? Mitä välii jos Antti on homo? Siis EI MITÄÄN. Se ei vaikuta Antin musiikkin, EI MILLÄÄN LAILLA. Joten vaikka hän olisikin homo, mitä asia meille kuuluu.
on pahempaa, lopettaisi sen!
- Ylpeä homo
Antti_Forever kirjoitti:
Mitä välii jos ihminen on homo? Mitä välii jos Antti on homo? Siis EI MITÄÄN. Se ei vaikuta Antin musiikkin, EI MILLÄÄN LAILLA. Joten vaikka hän olisikin homo, mitä asia meille kuuluu.
Hyvä vain jos Antti on homo. Minusta meidän kaikkien pitäisi tukea ja kannustaa Anttia tässä asiassa. Antti saa koska tahansa hyväillä rasvattuja pakaroitani ja kaikki ahdasmieliset pikkutytöt saavat katsella kateellisina sivusta.
- Antti_Forever
Ylpeä homo kirjoitti:
Hyvä vain jos Antti on homo. Minusta meidän kaikkien pitäisi tukea ja kannustaa Anttia tässä asiassa. Antti saa koska tahansa hyväillä rasvattuja pakaroitani ja kaikki ahdasmieliset pikkutytöt saavat katsella kateellisina sivusta.
Ööh.. Oliks toi ihan oikeesti tarkotettu vai "ironiaa" ?? siis ilkeyttä?
- venla
niinpä!!!! Se on Antin YKSITYISELÄMÄÄ!!
- GuDDe /Anttifani 4-ever
Olet täysin oikeassa!!
Asiahan ei kuulu meille TODELLAKAAN. Siis ajatelkaa nyt vähän.. Jos te olisitte Tuisku- Pint4
TAAS OLLAAN OIKEASSA... ANTTI EI OLE HOMO...!!!
SIIS ONKO SILLÄ JOTAIN VÄLII JOS SE ON... EI TODELLAKAAN...!!! ANTTI ON AIKUINEN JO... SE PÄÄTTÄÄ OMISTAAN ASIOISTAAN!!!
SANONPAHAN VAAN ETTÄ ANTTI EI OLE HOMO EDELLEENKÄÄN!!! VAIKKA OLISIKIN NIIN EI TEITÄ VOI SE NOIN PALJOO LIIKUTTAA...
SE NY EI VAAN PIDÄ PAIKKAANSA SE ETTÄ SE OLISI HOMO... SE EI OLE HOMO!!!
LOPETTAKAA NYT TUO TURHAN PÄIVÄISET JUTUT ANTISTA!! ANTTI EI OLE HOMO!!
- Gudde/Antti Fani 4-ever
Eikä,sehän vain jatkuu,jatkumistaan!! Miten näiden puupäiden päähän saa tolkkua!!?? Täytyykö Antti erikseen kutsua tänne kirjoittelemaan suhteistaan naisiin/miehiin????!!!
- monttu151
moikka antti oon sun suuri fani jos katot tän kohan niin voit lähettää mulle viestiikin takas siinä on mun oikee sähköposti ossa. mun mielestä tää on tyhmää kun koko ajan sanotaan että sä muka oot homo! mä uskon suhun sä et oo homo et todellakaan oo mä toivotan sulle hyviä laulu hetkii et lähettele viestii mulle T: antin suuri fani
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063240Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391640Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951482- 921399
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461344Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1591265Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121198Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231029Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.51838