Tykkään peppuseskistä aivan mielettömästi :) Tässä eräänä päivänä riisuttuani naiseni aloitimme esileikin, hän rasvasi ISON kyrpäni ja minä hänen anuksensa...
Käänsin hänet ympäri ja nain häntä takaapäin peppuun! AAH! Kiihottavinta mitä olen aikoihin tehnyt, naisenikin nautti siitä suunnattomasti, sillä hänen pillunsa ei ole koskaan ollut niin kuuma ja märkä kun siirryin naimaan häntä sinne, JA tietty edelleen seisten takaapäin ;)
Suosittelen :)
Käänsin hänet ympäri ja nain häntä takaapäin peppuun! AAH! Kiihottavinta mitä olen aikoihin tehnyt, naisenikin nautti siitä suunnattomasti, sillä hänen pillunsa ei ole koskaan ollut niin kuuma ja märkä kun siirryin naimaan häntä sinne, JA tietty edelleen seisten takaapäin ;)
Suosittelen :)
Vastaukset 10
Vanhimmat
persepanosta pilluun, ei paljoo järki pakota! vittu täynnä pahoja pöpöjä ja helvetillinen tulehdus seurauksena. Et sä kuitenkaan kumia käyttäny vakimuijan kans...?
http://www.buttbashers.net/p/ap2/hard_ass-fucking1.html
Ei sanota: "Naiseni hullaantui " vaan "naiseni tuli hulluksi", eikä syyttä muuten.
Mielestäni rakastelu naisen peräsuoleen eli pakoputkeen tunkeutumalla on sairasta ja luonnotonta touhua.Kyllä se naisen etupuolella oleva rako on rakastelua varten ja ja todella ihana naisen osa,niinkuin rinnatkin.En missään tapauksessa tunkeutuisi naisen pakoputkeen elimelläni,pelkkä ajatuskin saa minut voimaan pahoin.Naisen peräsuoli niinkuin miehenkin(homot)on ainoastaan ruuansulatusjätteiden poistoaukko.Täynnä koli-ym.bakteereita,kyllä taudit leviävät.Onhan niita bakteereita siellä etupuolellakin,mutta ne ovat erilaisia,eivät esim.kolibakteereita.Pois kikkeli pakoputkesta!
On ihanaa lukea tällainen kommentti, nähdä ettei kaikki ole siitä kiinnostuneita. Kyllä, olen aivan samaa miletä, minustakin se on sairasta ja kamala ajatuskin. Hyi! Ja nimenomaan väärin ja uskonnolliselta kannalta ajateltuna, synti.
Muslimeille sianlihan syönti ja anaalijutut on syntiä
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1500000000000008&posting=22000000012360410
Jättäkää kinkun syönti ja muut anaalikivat meille, joille se ei ole syntiä ja jotka osaamme siitä nauttia.
ja missä eukkosi sit on, et pääsis vetämään häntä oikein kunnolla ja vielä liukkaille ?
Kusitko unissasi lakanoille ja aamulla äiti huusi ja hakkasi sinua niillä kusisilla lakanoilla ja isäsi sanoi että et saa 15-vuotis synttärilahjaksi mopoa koska olet yökastelija.
En käsitä mikä vetää joitakin miehiä peräaukkoon ja naisen
kanssa.
Sen jotenkin ymmärtää jos miehet touhuaa keskenään, niin
silloin on yksi aukko vähemmän, mutta naisen kanssa, sitä
on vaikea käsittää.
Tiedetäänhän toistuvan peräaukon venyttämisen aiheuttavan
"kruppunarun" löystymisen ja sitten vanhempana paskanpidätys-
kyvyn heikkenemisen.
Tämä on tunnettu jo pitkään homopiireissä, joten ajatelkaa
kaksikin kertaa, ennen kuin alatte sillä SUURELLAnne
venyttämään vaimonne peräaukkoa
Onhan siinä sitten vanhempana omaishoitajilla puuhaa kun
siivoatte ja pesette vaimonne väljennyttä pidätyskykynsä
menettänyttä perää.
Perseestäkö näitä "tietäjiä" oikein sikiää?
Anaalihemmo väitti, että "Tiedetäänhän toistuvan peräaukon venyttämisen aiheuttavan "kruppunarun" löystymisen ja sitten vanhempana paskanpidätys-kyvyn heikkenemisen."
Jaa, sitten lääkärit varmaan valehtelevat omilla sivuillaan, joissa kertovat aivan toisenlaista. Taitaa olla kansainvälinen salaliitto kyseessä kun samatieto löytyy lääkärisivuilta ympäri maailman. Tässä vakiovastaus ryppynarun hyppääjille eli ei löysty peräaukon lihakset anaaliseksistä. Löystyykö sinulla leukalihas liiasta lässytyksestä ja jalkalihakset liiasta kävelystä?? Lääkärit kertovat anaaliseksistä näin:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=119&conference=1500000000000076&posting=22000000003358286