Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haluan olla wc pytty

Mulla on 6mm plexixtä tehty laatikko jossa on kannessa wc-pytyn reikä. Laatikon takaseinä on auki. Menen selälleni lattialle ja asetan pään laatikkoon niin että kasvot ovat ylös.
Nyt joku tulee plexi-pytylle kakalle ja pissalle. Se on sama onko nainen tai mies kunhan vaan tulee tavaraa reilusti.
Makaan siinä täysin hylättynä, wc:ssä kävijän ei tarvi huomioida minua laisinkaan, hän voi tarpeet tehtyään lähteä pois ja mikä parasta tää mun plexipytty olisi yleinen vessa jossa kävisi useita ihmisiä isoilla tarpeillaan
Olen tuon kokenut muutaman kerran ja ette usko kuinka autuas olo siitä tulee. Kyllä jaksaa taas arjen aherrusta monta viikkoa.
51980
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aattele nyt: Putkimiehen homman palkitsevuus on perseestä (monessakin mielessä)...

Aina kun asennat hienon pytyt niin eikös tule joku onneton ja paskanna työsi päälle. Tää on tää maailma!

Äänestä

Olen eräänlainen sadisti ja voin tulla vääntämään tortut naamallesi, laita sähköpostiosoite.

Äänestä
  • Jumankauta juunääs päivää, meitsi ois tällänen pirtsakka kahreksankybänen pappeli täältä Vammalan suunnalta, asunnen tänä päivinä Mielisairaalassa, muttei semmone oo meitsin syytäku, joku hullu valehteli meikän sinne. No oonhanmä ihan terve, O-Oon!! Niin, että meikä vois tuossa kaupinkireissun lomas käyä sun luonas vähä paskomasa. Kiinnostaax? Mulla tulee sit aina vähintään 5 issoo pötkylää ja reippahasti ripulii päälle, no katokku meikän-Nä on vähäX ollu tota ummetust täsä lähiaikoihinsa. Mutta ei se mittään, vai? Poikkeaisin käymään sitten tossa Keskiviikkona, ootteleppa meikää siel kello 06:00 aamul. Meikä o niin kova hakkeri nääsnääs, että meikä sai jo sun yhteystietos kovalevyl. Noni, ei täs mittään, mää tuun sitte. Varaudu IIIIsooOOnnnnnnNNN PASKAAN!!!11 Heips, Tv. Pappa 80V. Morjenstast!1

    Äänestä

  • PappaTunturi-80V kirjoitti:

    Jumankauta juunääs päivää, meitsi ois tällänen pirtsakka kahreksankybänen pappeli täältä Vammalan suunnalta, asunnen tänä päivinä Mielisairaalassa, muttei semmone oo meitsin syytäku, joku hullu valehteli meikän sinne. No oonhanmä ihan terve, O-Oon!! Niin, että meikä vois tuossa kaupinkireissun lomas käyä sun luonas vähä paskomasa. Kiinnostaax? Mulla tulee sit aina vähintään 5 issoo pötkylää ja reippahasti ripulii päälle, no katokku meikän-Nä on vähäX ollu tota ummetust täsä lähiaikoihinsa. Mutta ei se mittään, vai? Poikkeaisin käymään sitten tossa Keskiviikkona, ootteleppa meikää siel kello 06:00 aamul. Meikä o niin kova hakkeri nääsnääs, että meikä sai jo sun yhteystietos kovalevyl. Noni, ei täs mittään, mää tuun sitte. Varaudu IIIIsooOOnnnnnnNNN PASKAAN!!!11 Heips, Tv. Pappa 80V. Morjenstast!1

    Olen hyvin, hyvin pettynyt sinuun ja huonoihin harrastuksiisi. Löysin tämän sivuhistoriasta!

    Äänestä

Olen siis reilu parikymppinen ukkeli. Minä voisin mielelläni paskoa ja kusta päällesi. Tosin vastapalvelukseksi saisit sitten minun nähden myös syödä paskaani ja antaa minun kävellä sinun päälläsi kengät jalassa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


plexipytty kirjoitti:

Mulla on 6mm plexixtä tehty laatikko jossa on kannessa wc-pytyn reikä. Laatikon takaseinä on auki. Menen selälleni lattialle ja asetan pään laatikkoon niin että kasvot ovat ylös.
Nyt joku tulee plexi-pytylle kakalle ja pissalle. Se on sama onko nainen tai mies kunhan vaan tulee tavaraa reilusti.
Makaan siinä täysin hylättynä, wc:ssä kävijän ei tarvi huomioida minua laisinkaan, hän voi tarpeet tehtyään lähteä pois ja mikä parasta tää mun plexipytty olisi yleinen vessa jossa kävisi useita ihmisiä isoilla tarpeillaan
Olen tuon kokenut muutaman kerran ja ette usko kuinka autuas olo siitä tulee. Kyllä jaksaa taas arjen aherrusta monta viikkoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu