Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Saappaat

Mistähän tällaiset saisi?

http://193.251.60.36/Jenny/antonia2.jpg

Nykymuotihirvityksiä on puodit pullollaan, mutta niistä on seksi ja tyyli kaukana!
62012
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

mannerheimintiellä... stockaa vastapäätä

Äänestä

Sieltäpä hyvinkin!

Oltiin vaimon kanssa lomareissussa helsingissä muutama viikko sitten ja ihan sattumalta osutiin kyseiseen putiikkiin.

Olisittepa nähneet minun imeeni kun vaimo hokasasi, minkälaisia saappaita ja miten runsas tarjonta juuri tuollaisia vanhempia ja sirompia malleja siellä oli tarjolla! Ainut ongelma oli valita parhaat kun tarjontaa oli niin paljon ja monenlaista. Osa oli vielä jossain uskomattoman edullisessa erikoistarjouksessa.

Meille tarttui mukaan erittäin korkealaatuiset sirot ja uskomattoman seksikkäät mustat mokkaiset saappaat joissa varsi nousee jotain 10 cm yli polven. Varressa on vetoketju koko matkalla. Korot olivat todella kapeat ja noin 12 cm korkeat. Hintaa niillä oli ollut aikaisemmin 295e mutta nyt saimme ne 100e.

Vaimon mielestä ne istuvat todella hyvin ja tuntuvat muutenkin hyvältä. Nautinnollisia ja kiihottavia hetkiä on jo saatu noista saappaista useampaan kertaan. Kerrassaan unohtumaton "matkamuisto".

Sinne jäi vielä todella hyvä valikoima joten kannatta olla asialla... Ei muuten monasti ole sattunut kohdalle tuollainen onnenpotku ;o)

Äänestä
  • Emme ole asioineet marskissa aikoihin..
    Yllättävää että noita "vanhojakin malleja" sieltä löytyy. Ei mitään tiukkoja putkivarsia ja tolppakorkoja!
    Oliko siellä myös näitä peruskorkkareita? Yhdessä vaiheessa niitäkään ei enää ollut, ehkä jotain ylikorkeita..

    http://193.251.60.36/Jenny/cherrie.jpg

    Äänestä

  • Heels kirjoitti:

    Emme ole asioineet marskissa aikoihin..
    Yllättävää että noita "vanhojakin malleja" sieltä löytyy. Ei mitään tiukkoja putkivarsia ja tolppakorkoja!
    Oliko siellä myös näitä peruskorkkareita? Yhdessä vaiheessa niitäkään ei enää ollut, ehkä jotain ylikorkeita..

    http://193.251.60.36/Jenny/cherrie.jpg

    Kyllä varmaan KenkäMarskitakin löytyy, mutta
    olemme vaimon kanssa tilanneet tosi upeita kenkiä
    netin kautta saksasta.
    Kengät ja saappaat tulevat mukavasti postiennakolla ja valinnanvaraa löytyy.
    Eikä hintakaan ole mikään päätähuimaava.
    Ei muuta kuin osoitteeseen www.hi-heels.de
    ja nauttimaan !!!!!!!

    Äänestä

Nuo olivat kyllä ... mahtavat. Vielä lyhyt nahkahame ja hyvät jalat - WAU!
Mistä saisi kohtuuhinnalla tuollaiset?

Äänestä
  • Nuo on lähes optimaaliset saappaat ;-) Ei juuri parannettavaa eikä toiveen sijaa missään kohtaa. Vaaleat pohjat olisi kiva pieni yksityiskohta...
    Riittävän löysät, pehmeät luonnolliset, ei ylikorkeat. Ei tuollaisia nykyään taida saada mistään mihinkään hintaan, saati edullisesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heels kirjoitti:

Mistähän tällaiset saisi?

http://193.251.60.36/Jenny/antonia2.jpg

Nykymuotihirvityksiä on puodit pullollaan, mutta niistä on seksi ja tyyli kaukana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu