Mercury 150hv V-6

Oisko kellään heittää karkeaa arviota 150 V-6 Mercuryn kampiakselin hinnasta!!??
151988
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

laita kuvaa kampiakselistasi?,ikä koneella?.
mulla ois v6 kampiakseli mut evarin..

Äänestä

  • ei oo kuvaa. ois lohko, männät, koppa, riki, ym. osaa. Tuli purkuosa kuormassa mutta kampiakseli taisi puuttua! Oisin vaan mielenkiinnon vuoksi kysyny hintaa jos vaikka joskus innostus kaverin kanssa laittamaan kasaan sitä! ikä n. 90-luvun alkupuolelta.

    Äänestä

  • merc man kirjoitti:

    ei oo kuvaa. ois lohko, männät, koppa, riki, ym. osaa. Tuli purkuosa kuormassa mutta kampiakseli taisi puuttua! Oisin vaan mielenkiinnon vuoksi kysyny hintaa jos vaikka joskus innostus kaverin kanssa laittamaan kasaan sitä! ikä n. 90-luvun alkupuolelta.

    osta multa tuo evarin v-6 yläosa kokonaisuutena pois!!,hintaa vain 300e.
    kaikki osat löytyy,esim.startti,läppärungot,kiertokanget,kampiakseli,sähköt..vm-98

    Äänestä

  • pekka.72 kirjoitti:

    osta multa tuo evarin v-6 yläosa kokonaisuutena pois!!,hintaa vain 300e.
    kaikki osat löytyy,esim.startti,läppärungot,kiertokanget,kampiakseli,sähköt..vm-98

    no ei ois kallis kyllä! pitäs saada myytyä ekana osia itekkin pois että sais vähä rahaa!!

    Äänestä

soittele suurosen karille vammalaan sieltä löytyy ,puh on kelt pörssissä.

Äänestä
  • kuule ku just tuolta vammalasta haettiin viikonloppuna ihan hirveä läjä mercuryn osia! Ja kari oli myyjän nimi!:D taisi olla sama paikka, pitää tutkia vielä paremmin se läjä ku siinä on niin paljon kamaa että itekkin meni jo sekasin!! jospa se löytyy sieltä osien seasta!

    Äänestä

Ko.kampiakseli maksaa noin 3000 euroa!.

Äänestä
  • juu ihan hyvän hintanen akseli tuntuu olevan!

    Äänestä

  • merc man kirjoitti:

    juu ihan hyvän hintanen akseli tuntuu olevan!

    sekä koko poweri että pelkkä kampiakseli. p: 0400515309

    Äänestä

  • molemmat kirjoitti:

    sekä koko poweri että pelkkä kampiakseli. p: 0400515309

    löytyykö perä kanssa?

    Äänestä

  • merc man kirjoitti:

    löytyykö perä kanssa?

    osat ovat kamullani ja hänellä ei ole nettiä. soita! vastaan kaverini...

    Äänestä

katso meripörssiä siellä on v6 sen kampura . sekä 100 sen perä sekin saattaa sopia.

Äänestä
  • jeps! pitää käydä vilkasemassa!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


merc man kirjoitti:

Oisko kellään heittää karkeaa arviota 150 V-6 Mercuryn kampiakselin hinnasta!!??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu