Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vesi

minun poikaystävä haluaisi rakastella vedessa en oikein ole ollut halukas mut sit päätin et koitetaan miltä se tuntuu en ole katunut. onko muilla tytöilla/naisilla kokemusta vedessä rakastelusta miltä tuntu ?
23999
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

minulla oli kans innokas kokeilemaan mut en halunnut enkä ollut kokeillut mut sitten oli sattunut enkä halunnut kokeilla ja se olis tai oli mukavaa mistä en pitänyt.

Äänestä

On kokeiltu vaimon kanssa järvessä. Oli turhan kylmää ja liukkaus meinasi loppua kesken kun vesi vei limat mennessään. Suomalainen sananlasku väittää, että Vesi vanhin voitehista. Älkää uskoko, vedestä ei ole seksivoiteeksi. Muuten oli kyllä mukavaa.

Jos uudelleen tulee tilaisuus ottaa erää lämpimässä vedessä niin kokemuksesta viisastuneena rasvaan kullini silikonipohjaisella liukastusöljyllä Eros. Se ei liukene veteen kesken toiminnan. Ruokaöljylläkin voi koettaa, mutta kondomin käyttäjät varokaa: silikoniöljyä lukuunottamatta öljypohjaiset aineet heikentää lateksia pahasti ja spärdäri laukeaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


arka kirjoitti:

minun poikaystävä haluaisi rakastella vedessa en oikein ole ollut halukas mut sit päätin et koitetaan miltä se tuntuu en ole katunut. onko muilla tytöilla/naisilla kokemusta vedessä rakastelusta miltä tuntu ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu