s miehet ootte ihania!

kuunlapsi

rakastan kaikkia skorpionimiehiä!!!
te ootte niin hottiksia, mutta ajattelette kuitenkin muutakin kuin seksiä.. te ymmärrätte naisia ja osatte lohduttaa jos on paha-päivä tai muuten vaan surullinen..te olette joka naisen unelma.. aina puolustamassa heikompia ja varsinkin omaa naistanne!! RAKASTAN TEITÄ!!!

8

2136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • zekelos

      ... niin ollaan :)

    • eläin

      kiva kun jaksat paneutua.. :)

    • Dixyx

      Eiköhän taas joku pissis rapu, jolta puuttuu itsetunto ja äly, puhu palturia.
      Vai ovat skorput muka joka naisen unelmia? Ei mun ainakaan, eikä muittenkaan naisten, jotka pystyvät näkemään pintaa syvemmälle.

      • jutun alottaja

        kai sä sit näät tietokoneen ruudunki läpi kun väität mua pissikseks! milläköhän perusteella?? toi sun käytös on pissimäistää.. eikö täällä saa enää edes mielipidettään rauhassa ilmaista.. fuck you asshole!!1!!!!!!


      • sipulinmukula

        ottaakko tuo nyt loukkauksena tai jotain.. kyllä skorppari on hottiksia.. ja se on sun ongelmas jos et pysty näkemään sitä!


    • kokeillut yhtä

      Skorpionimiehissä on parasta paneminen niiden kanssa. Se on hyvin mielenkiintoinen kokemus...;)Voin suositella.

      • scorpiotar

        olen kokeillut paria skorpparimiestä ja olen ite skorppari, mutta pitää sanoa että olin pettynyt, ne oli molemmat tosi tylsiä.
        leijonamies on skorpionin kanssa mieletön match sängyssä ja kauriin kanssakin on kivaa. rapumiehen kanssakaan ei ole valittamista, kalakin menee joskus jos ei ole lahnakala. ;-)


      • Neisha
        scorpiotar kirjoitti:

        olen kokeillut paria skorpparimiestä ja olen ite skorppari, mutta pitää sanoa että olin pettynyt, ne oli molemmat tosi tylsiä.
        leijonamies on skorpionin kanssa mieletön match sängyssä ja kauriin kanssakin on kivaa. rapumiehen kanssakaan ei ole valittamista, kalakin menee joskus jos ei ole lahnakala. ;-)

        Siis itse olen sitä mieltä että parhaiten yhteen sopivat skorpioni ja neitsyt. Se on tulista rakkautta. ;) Kala ei mene ainakaan mulle, tai sitten oon vaan löytänyt lahnoja :( Myös rapu on ok.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      87
      4168
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      28
      3137
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2340
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1348
    5. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      10
      919
    6. 133
      911
    7. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      894
    8. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      832
    9. Naisten ja miesten tasoeroista

      Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris
      Ikävä
      124
      776
    10. You've been running and

      so has your mind, I'm thinking of you all the time... 💘
      Ikävä
      11
      770
    Aihe