Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

VENUSHUULET

moi...

ehka vahan vaara areena, mut kuitenkin...

puoliso kaski mun keksimaan uusia nimia VENUSHUULILLEEN aka HAPPAREILLE, mut enhan ma keksi!

AUTTAKAA!!!
12297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei oo toi sunkaan elämäs helppoo. Otan osaa, tai kai se niinkin on, että kun on tarpeeks tyhmä niin on myös omalla tapaa onnellinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pekkkis kirjoitti:

moi...

ehka vahan vaara areena, mut kuitenkin...

puoliso kaski mun keksimaan uusia nimia VENUSHUULILLEEN aka HAPPAREILLE, mut enhan ma keksi!

AUTTAKAA!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu