minkälainen paikka Sin City on? kokemuksia, mielipiteitä...
Sin City
4
2570
Vastaukset
- NN
omistajina on mm naisia, joten ei ne pure...
- Emppu
Käypä siellä, tosi kiva paikka ja mukavat myyjät! :)
- Anonyymi
Aivan helvetin hidas!! Tuolta jos tilaa jotain mitä on "saatavilla" niin menee viikko jos toinenkin eikä mitään tapahdu. Karttakaa kuin ruttoa!!
- Anonyymi
Älä ikinä tilaa mitään sieltä!
Luultavasti huonointa asiakaspalvelua mitä oleen saanut mistään.
Vaikka tuote oli varastossa niin tilaus odotti yli 2kk käsittelyä ja sähköposteihin tai facebook viesteihin ei vastattu.
Laitoin useamman viestin jossa halusin perua koko tilauksen ja halusin rahat takaisin, mutta yhteenkään viestiin ei vastattu.
Lopulta 2,5kk päästä, kun olin uhkaillut kuluttajansuojallakin, oli paketti laitettu postiin ja samalla oli tullut myös sähköposti jossa kerrottiin että minulla ei ole oikeutta perua tilausta ja että heillä on varastoja ympäri eurooppaa ja siksi toimitusaika voi venyä.
Toimitusajasta päätellen heillä ei todellisuudessa ole mitään varastoa missään, vaan tilaavat tuotteen kiinasta siinä vaiheessa kun olet tehnyt tilauksen ja maksanut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad611179- 42891
- 51651
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että325647Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116626- 51618
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 93600
- 75566
- 56564