Päteeköhän kannettavien tietokonekauppaan

kuin muuhun kauppaan joulua ennen. Että hinnat ovat joulun jälkeen huokeammat? Kiitos
2417
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mutta mielenkiintoiseksi asian tekee se, etää minkä joulun jälkeen hinnat laskee ja kuinka paljon...

Toki tiettyjä koneita myydään joulun jälkeen alennuksella, mutta pitää miettiä, kannattaako niitä ostaa kun ei ne kelvanneet kellekään ennen jouluakaan.

Äänestä
  • Mielenkiinnolla tuossa seurannut niin suhteellisen nopeasti tuntuu noiden windows pohjaisten läppäreiden hinnat muutenkin laskevan kuin lehmän häntä, eli jos se eilen maksoi xxx euroa niin parin viikon päästä saa jo reilusti halvemmalla jne...
    Näkyy kuitenkin iBook pitävän aivan erilailla hintansa ei ole ollenkaan samanlaista hintaromahdusta, toki näkyy kuitenkin pikkuhiljaa aina komponentit "paranevan" mutta hinta on suhteellisen vakaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


samat säännöt... kirjoitti:

kuin muuhun kauppaan joulua ennen. Että hinnat ovat joulun jälkeen huokeammat? Kiitos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu