vanhanen pressa

NYT JO VOI IHAN VAPAASTI SANOA PRESITENTTI MATTI VANHANEN.YLVÄS;TIESI ASIAN KUIN ASIAN,NIIN SISÄ KUIN ULKOPOLITIIKASTA.MUUT OLI KUIN HUUTOSAKKIA JÄÄKIEKKO OTTELUSTA.
4154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

samalla tavalla kuin Halonenkin, kun joutuivat myöntämään mokanneensa perustuslakikysymyksessä. Tyhmät! Ei tuollaisia mokia saa tehdä, tuon tajuaa tyhmäkin kansalainen.

Äänestä
  • ookko sä lukutaitoinen kun et tiedä .älä sekoile perustuslaki on kuule vähän eri juttu kriisinhallintalaki.käyppä ala-aste uudestaan.

    Äänestä

Matti Tarjan taustatukena, muttei mainittavammin siihenkään kyennyt. Valitettavasti.

Äänestä

jep olen täysin samaa mieltä matti on pressa.huutosakki oli pois tolaltaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämä-ilta ratkaisi kirjoitti:

NYT JO VOI IHAN VAPAASTI SANOA PRESITENTTI MATTI VANHANEN.YLVÄS;TIESI ASIAN KUIN ASIAN,NIIN SISÄ KUIN ULKOPOLITIIKASTA.MUUT OLI KUIN HUUTOSAKKIA JÄÄKIEKKO OTTELUSTA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu