Tästä linkistä kuva: Linnanjuhlat
8
1672
Vastaukset
- puku
vaimollaan...
- minusta
Ja kaunis on rouvansakin, todella!
- Varoventtiili
minusta kirjoitti:
Ja kaunis on rouvansakin, todella!
Frakki istuu todella hienosti. Ja kengäton tietysti hankittu Kankaanpään Kenkäpaineista.
- painifani
Varoventtiili kirjoitti:
Frakki istuu todella hienosti. Ja kengäton tietysti hankittu Kankaanpään Kenkäpaineista.
Äänestä Myhiä vuoden parhaaksi urheilijaksi!
linkki http://www.yle.fi/urheilu/vuodenurheilija.php - äänestämme
painifani kirjoitti:
Äänestä Myhiä vuoden parhaaksi urheilijaksi!
linkki http://www.yle.fi/urheilu/vuodenurheilija.phpMutta missä linkissä voisi äänestä Rouva Ylihannukselaa?
- pojat!
äänestämme kirjoitti:
Mutta missä linkissä voisi äänestä Rouva Ylihannukselaa?
Suomen ihanin Molskiäiti on jokaisella kotonaan, joten ei mitään äänestyksiä!
pojat! kirjoitti:
Suomen ihanin Molskiäiti on jokaisella kotonaan, joten ei mitään äänestyksiä!
Kotona on tosiaan ihana paini-mamma, mutta onneksi niitä viehättäviä ja mukavia paini-mammoja tapaa kisoissakin ympäri Suomen. Kiitos teille kun olette olemassa.
- itsensä!
junttamies kirjoitti:
Kotona on tosiaan ihana paini-mamma, mutta onneksi niitä viehättäviä ja mukavia paini-mammoja tapaa kisoissakin ympäri Suomen. Kiitos teille kun olette olemassa.
Nyt kaikki molskimammat taatusti äänestävät Sinua, olitpa sitten ehdolla mihin hyvänsä!*hymyilee viehättävästi* "Ja meirän pojat voisivat vähän ottaa oppia herrasmiehestä!"*näyttää tosi julmalta, ei hymyile*
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1192257Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575781980Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801366- 1371324
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1681296En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5461178- 531135