Tarja on rock

2119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuolloin on liikkeellä 100% varmasti paljon kamaa ja kamankäyttäjiä sekä kaman vaikutuksen alaisia.

Osa kaman vaikutuksesta leviää varmasti tapahtuma-alueen ulkopuolellekin vaikka kaikkea ulkomaista paskaa kamaa kannetaan tapahtuma-alueen sisäpuolelle.

terveisin marshall

Äänestä

Meillä porvari-nuorilla on kama-vapaa Marion.
Onnea Marionille eilisestä 60-vuotispäivästä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


porvarityttö kirjoitti:

http://www.tarjarock.net/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu