THS VIELÄ KERRAN !!

Ettexte kertois millo se Taru sormusten herrasta tule vsh tai dvd;lle ?!?!1
mun mielestä Eliyjah on niiiiiiiiin IHANA!!11 *wirnistää*
2267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

video on jo myynnissä kaupoissa ja r-kioskeilla!!! eli se on VHS:na ja DVD:na!! sinuna ostaisin VHS:n *wirne* ja vielä kerran se ei ole THS vaan TSH!!!!!

Äänestä

Taitaa mennä lapsukaisella vsh:t ja THS:t sekasin.. eli siis lue ja ota opikses: VHS ja TSH. Tulet varmasti paremmin ymmärretyks ja kaikki ei sitten EHKÄ pidä sua ihan ääliönä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sini-89 kirjoitti:

Ettexte kertois millo se Taru sormusten herrasta tule vsh tai dvd;lle ?!?!1
mun mielestä Eliyjah on niiiiiiiiin IHANA!!11 *wirnistää*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu