laittakaa tänne ketjuviesti mistä ootte ja tietty muutkin tiedot sallittuja. Ite olen Espoosta
ketju yksinäisille
8
1020
Vastaukset
- yksin
Olen Jyväskylästä ja kaipaan kunnon ystäviä. Sellaisia joiden kanssa voisi jutella kaikkea maan ja taivaan väliltä,käydä kahvilla,syömässä,elokuvissa....kaikkea kivaa,mitä ikinä keksitään. Yksin on tosi tylsä lähteä johonkin elokuviin,syömään tms. Löydänköhän koskaan ystävää?
- yksinäinen
Olen 22v poika Jyväskylästä. Ja ystäviä kaipaan minäkin. Minkä ikäinen olet? Ja kumpaa sukupuolta? Ois mukava vaikka tutustua, jos nyt ei ikäero mitenkään hirveä ole :)
- *Aaron*
yksinäinen kirjoitti:
Olen 22v poika Jyväskylästä. Ja ystäviä kaipaan minäkin. Minkä ikäinen olet? Ja kumpaa sukupuolta? Ois mukava vaikka tutustua, jos nyt ei ikäero mitenkään hirveä ole :)
Heippa yksinäinen. Mitä jos jaettaisiin ilot ja surut jouluna? Jos kiinnostaa, niin anna osoitteesi tai puhnu. Olen 52 vuotias yksinäinen mies Jyväskylästä. Pannaan me pojat tuuleman. Jos sopii.
- ac.dc
Lapista - asuinpaikan tarkkuus on muuten sama kuin aloittajallakin, asukasmäärään suhteutettuna... Siis aivan oikeasti, Lapissa on vähemmän asukkaita kuin Espoossa - ainakin teoriassa täällä on huomattavasti vaikeampaa löytää ystäviä, käytännössä vaikeampaa sulautua kasvottomaan massaan, mutta yksinäinen voi olla helposti (minähän sen tiedän). Ajattelepa sitä :)
- nainen 44
asustelen Jyväskylässä. Oikeestaan joulu ihan hirvittää kun vietän sen yksin. Varmaan chatissa voi jutella silloin.....
- mies45
Olen yksinäinen mies Jyväskylästä. Tästä kaupungista ei löydy seuraa ja olen 15 vuotta elänyt erakkona Jyväskylän keskustassa. Jos joku haluaa tekemisiin kanssani voin antaa sp:n. Seikkailijat älkää vaivautuko.
- MinnaH
Olen 34 vuotias nainen Jyväskylästä. Haloo! Eikö ole yhtään miestä vapaana - edes lainaksi - täältäpäin mieluummin...
- Tuppu-69
Täälläkin on yksinäinen mutta kunnon mies vapaana, satun vain olemaan Seinäjoelta.Ikä 36.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331910- 69834
Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.28787Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?258717Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r64698Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132669- 10653
- 26633
- 77633
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.200626