Miksi punaisen suomen viranomaiset asentelevat ihmisten päihin sisäkorvaimplantteja ja neuroradioita. Onko tämä sitä hyvinvointia, isänmaan etua vaiko peräti sitä solidaarisuutta. Jatkuvalla 24h aivopesu kidutuksella nämä säälittävät orankit yrittävät saada heikkomielisimpiä riveihinsä. Suurin turvallisuuspoliittinen saavutus näillä orankeilla on se, että suomessa ei ole yhtään lääkäriä joka suostuisi nämä rikollisin keinoin päähän implantoidut kojeet poistamaan. Mitä mieltä on asiasta SUPO, vaiko eikö voi kommentoida kun on TAAS pomo rikosesitutkinnassa??
PS. Lisää piilokameroita ikkunankarmeihin.
Miksi viranomaiset kiduttavat?
Rikoksen uhri
2
179
Vastaukset
- lumpio
minä en pääse polvileikkaukseen, kun ne asettelevat implantteja.
Otappas yhteyttä agentti Scalliin, joka on implantti asiantuntija. Kerrot hänelle, että täällä joku punainen kommariämmä istuttelee implantteja viattomien imisten päihin. Kerro vielä se, että sen ukko touhuaa Koripalloliitossa joten on hyvin suuri vaara, että Korisliigan amerikan vahsistukset ovat joutuvat myös vaaravyöhykkeseen. Eipä aikaakaan kun nämä kommarit ovat Quatamon vankileirillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain32312014Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-15611127Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2676473Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2405278Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1813747- 1743568
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin542581Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3292010Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille
Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö1111901Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov121864