Miksi viranomaiset kiduttavat?

Rikoksen uhri

Miksi punaisen suomen viranomaiset asentelevat ihmisten päihin sisäkorvaimplantteja ja neuroradioita. Onko tämä sitä hyvinvointia, isänmaan etua vaiko peräti sitä solidaarisuutta. Jatkuvalla 24h aivopesu kidutuksella nämä säälittävät orankit yrittävät saada heikkomielisimpiä riveihinsä. Suurin turvallisuuspoliittinen saavutus näillä orankeilla on se, että suomessa ei ole yhtään lääkäriä joka suostuisi nämä rikollisin keinoin päähän implantoidut kojeet poistamaan. Mitä mieltä on asiasta SUPO, vaiko eikö voi kommentoida kun on TAAS pomo rikosesitutkinnassa??

PS. Lisää piilokameroita ikkunankarmeihin.

2

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lumpio

      minä en pääse polvileikkaukseen, kun ne asettelevat implantteja.

    • Otappas yhteyttä agentti Scalliin, joka on implantti asiantuntija. Kerrot hänelle, että täällä joku punainen kommariämmä istuttelee implantteja viattomien imisten päihin. Kerro vielä se, että sen ukko touhuaa Koripalloliitossa joten on hyvin suuri vaara, että Korisliigan amerikan vahsistukset ovat joutuvat myös vaaravyöhykkeseen. Eipä aikaakaan kun nämä kommarit ovat Quatamon vankileirillä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot sanoa, kun ja jos tapaatte seuraavan kerran?

      Oletko päättänyt etukäteen?
      Ikävä
      166
      2149
    2. Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu
      Suomalaiset julkkikset
      14
      2102
    3. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      109
      1552
    4. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      122
      1471
    5. Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä

      Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta
      467
      1293
    6. Lakkaa haaveilemasta.

      Oon löytänyt uuden naisen. mieheltä. tutulle. Naiselle.
      Ikävä
      76
      1068
    7. Ois kiva nähdä

      Ja viettää Iltoja sun kanssa
      Ikävä
      53
      919
    8. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      891
    9. En enää koskaan äänestä vasemmistopuolueita

      Olen lähes aina äänestänyt SDP:tä ja pari kertaa Vasemmistoliittoa, sillä olen aina uskonut, että vasemmisto on se, mikä
      Maailman menoa
      231
      813
    10. Syntymän ja kuoleman aallot

      Seuraavassa tekstissä kerrotaan, mitä välittömästi kuoleman jälkeen tapahtuu. Syntymän ja kuoleman aallot Seuraavassa
      Hindulaisuus
      356
      798
    Aihe