Balenosta asiaa

Onko -96 Balenon kori sinkitty vai ei?

Kulutus 1,6 koneella?
2800
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei tarkista ovien alareunat sama ongelma kuin foordilla liimasauma irtoaa ,ja ruosteen estostaei tietoakaan tehtaalla

Äänestä
  • minun baleno ei ainakaan kuluta paljon mitään vaan on jollain 6l/100km mennyt kesäkelillä ja, kun ajaa hillitysti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pari juttua kirjoitti:

Onko -96 Balenon kori sinkitty vai ei?

Kulutus 1,6 koneella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu