http://www.hmc.fi/files/hanna_pakarinen_large-1.jpg
http://theprincessofrock.net/romantika_hanna20.jpg
http://theprincessofrock.net/summeri_hanna16.jpg
http://theprincessofrock.net/summeri_hanna29.jpg
http://theprincessofrock.net/summeri_hanna28.jpg
http://theprincessofrock.net/mikkeli_hanna11.jpg
http://theprincessofrock.net/romantika_hanna20.jpg
ui juma aah
13
2509
Vastaukset
- Hanna
Siis hei daaaa. Hanna on niin kaunis. Eniten tykkään tosta toisiksvimpasta kuvasta. Hanna on siinä niin jumalainen. Tulee mieleen toinen ihq nainen, lähes yhtä kaunis, nimittäin Mervi Nykänen. Ovat kuin kaksi marjaa. Siis iiiiiik!
- jrf
...on kyllä melko pönäkkä nainen.
- Joopa joo
Kyllä siinä tanner tömisee, kun tämä leidi lavalla pyörähtelee.
- pöööp
kyllä se ihan normaali mitois on, ja ihan hyvä ettei oo laihuttanu itteensä langanlaihaksi niinkö niin monet julkkikset. kieltämättä salilla vois käydä kiinteyttään itteensä.
- mii
pöööp kirjoitti:
kyllä se ihan normaali mitois on, ja ihan hyvä ettei oo laihuttanu itteensä langanlaihaksi niinkö niin monet julkkikset. kieltämättä salilla vois käydä kiinteyttään itteensä.
Ei se oo mkn lihava.. iha oma ittesä.. hanna on todellakin vaa hyvä.. pelkkää kehumista paitsi yhes asias.. se polttaa.. :P
- yök
transun näkönen muikkeli, sopis hyvin 69 eyesiin.
- TOTUUTTA?????
Onhan Hanna turvonnut ja vielä nyt vähän lisää!! Miksi ette vaan myönnä, että häntä OLISI mukavampi katsella hoikkaa ja kiinteää IDOLIA? Jauhatte vaan samaa paskaa kaikki: "Hanna on kaunis juuri sellaisenaan" Eikö Hanna sitten hoikempana ollut kaunis? Onko hän siis 10 kg vielä "kaunis juuri sellaisenaan"??? tai "Hanna on juuri sopusuhtainen, eikä hänen tarvitse laihduttaa ollenkaan pälä pälä... 8-) HEI HALOO:
ennen: http://www.hmc.fi/files/hanna_pakarinen_large-1.jpg nyt: http://theprincessofrock.net/mikkeli_hanna11.jpg
Että ihan voitte kaikki myöntää sen että Hannasta on tullut liian pulska nuorten esikuvaksi!!
Nimenomaanhan IDOLI tarkoittaa hyvää esimerkkiä ja juuri Hannan huonoa esimerkkiä nykynuoret ovat nähtävästi seuranneet! Hyllyviä mahoja ja turvonneita reisiä näkee nykyään kaikkialla!!!!! Onneksi sentään uusi idoli Ilkka Jääskeläinen on laiha poika!- hmph
toki hanna OLI kauniimpi LAIHEMPANA mutta hän on kaunis myös NYT. Helkutti nyt. Ei se ole mitenkään YLIPAINOINEN joten ihan hyvä esimerkki lapsille hyvänen aika.
Ja omasta mielestäni Hanna on alkanut taas laihtua.. - hanskittaja
Tosta sun viestistä näkee, että kuinka lapsellisia ihmiset voi olla.
Painolla ei ole mitään tekemistä lauluäänen kanssa, eikä kyllä persoonankaan.
Onko sillä väliä, jos Hanna on pulska? Jos se ei Hannaa haittaa, niin ei sen pitäisi muitakaan haitata! Oikeesti ihmiset, aikuistukaa edes vähän! - ...
Anorektikotko sitten on hyviä roolimalleja nuorille? Kyllä sen jälkeen riittäisi ravitsemusterapeuteille ja nuorisopsykologeille töitä.
- no mitä välii enää?
... kirjoitti:
Anorektikotko sitten on hyviä roolimalleja nuorille? Kyllä sen jälkeen riittäisi ravitsemusterapeuteille ja nuorisopsykologeille töitä.
Uus idoli on jo valittu eli ILKKA JÄÄSKELÄINEN!! Ja se jos kuka on ainaki hoikka poika! Eikä takuulla Ilkalle tuota vaikeuksia pysyä hoikkana! Pikemminkin hänen pitää muistaa syödä, ettei kuihdu ihan kokonaan! Hyvä Ilkka! Hannaa ei enää tarvita. Lihokoot rauhassa toisetki parikyt kiloo jos haluu, ketä kiinnostaa?? Meil on nyt uus ja parempi Idoli, joka on siis OIKEA idolimme, Hanna on mennyttä hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha!!!
- laamanaama
no mitä välii enää? kirjoitti:
Uus idoli on jo valittu eli ILKKA JÄÄSKELÄINEN!! Ja se jos kuka on ainaki hoikka poika! Eikä takuulla Ilkalle tuota vaikeuksia pysyä hoikkana! Pikemminkin hänen pitää muistaa syödä, ettei kuihdu ihan kokonaan! Hyvä Ilkka! Hannaa ei enää tarvita. Lihokoot rauhassa toisetki parikyt kiloo jos haluu, ketä kiinnostaa?? Meil on nyt uus ja parempi Idoli, joka on siis OIKEA idolimme, Hanna on mennyttä hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha!!!
ajatellaanpa kelly clarksonia.
kuuluisin idoleista. siis amerikan idoleista ja varmaa muutenki. ja nainenpa tuli ekasta idolssista - asnevo
laamanaama kirjoitti:
ajatellaanpa kelly clarksonia.
kuuluisin idoleista. siis amerikan idoleista ja varmaa muutenki. ja nainenpa tuli ekasta idolssistaHanna on paljon parempi roolimalli nuorille tytöille kuin joku anorektinen silikonibeibe joita riittää maailmalla jo ihan tarpeeksi.
Heti jos joku on normaalipainoinen niin hän on läski ja huono roolimalli, ei helvetti mihin tämä maailma on menossa.
Suurin osa lempiartisteistani ovat normaalipainoisia ja yksi taas lihava, mitä sitten? Mitä helvetin väliä sillä on, musiikkiahan sillä kuunnellaan.
Tiedoksi vain, että laihalta ihmiseltä ei ääntä niin paljon pysty lähtemään kuin normaalipainoiselta. Ilkka on hyvä esimerkki siitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö2649932K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon1945664Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1645234PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *754881Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot42723- 2122449
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.122279Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell3542022- 211705
- 901617