mikä siin on et pikku g:tä pitää ain haukkuu homoks? tai sanoo pikku gayks? onks sil välii mist sen sopimuksen on saanu ko äijä tekee kuitenki musaa, jolla se vaikuttaa! Ärsyttää tollanen. älä tuomitse tuntematta.
Miks v*tus?
Just..
5850
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sinäkös tunnet hah, perseestä koko homma!
"ko äijä tekee kuitenki musaa, jolla se vaikuttaa!"
Vaikuttaa? Niin miten ja mihin vaikuttaa? xD
"musaa"
*krhm* meni ohi...
Tuli ihan sama homma mieleen. En oikeastaan ole juurikaan kuunnellut kyseisen artistin tuotantoa. Kuitenkaan se, mitä olen kuullut, ei ole ollut kovinkaan "vaikuttavan" kuuloista. Melko yhdentekevä kaveri. Homoudesta taas en tiedä ja se on kaverin oma asia... olihan Freddie Mercurykin homo, mutta omisti silti (mielestäni) maailman parhaan "Rock-äänen". Jonkinasteinen nerokin taisi olla jos tekemästään musiikista päättelee. Kyllä kai ne homotkin osaa. =)
Surkea "räppäri"
Itserakas
Perseen-nuolija
Ja *TÖTTÖDÖDÖÖÖÖ!*
Kaappihomo
Siinä faktat Pikku geestä!
tajuuksä kui säälittävä sä oot?
sä puhut tääl paskaa sellast ketä et edes tunne!
sä voisit vähä kasvaa enne ku tuut tännäi vittuilee. sul taitaa ol kovin rankka teini-ikä ku oot noin helvetin "kova". säälittävä sä oot,mee oikeesti itkee äidilles jos on noin vaikeeta.