Tänään Halonen kaatuu

MTV 3 tentissä katso ja nauti!
2279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kolmosteeveen ajanhenki tiedetään. Ja nyt näköjään on koston paikka. Kallionpää kyllä yrittää nolata varmaan Halosta, mutta katsotaan miten akan käy.

Niinistölle laitetaan jo varmaan kruunu päähän ja hyssytellään, että voi voi kun olet hyvä räksyttäjä ja kun vielä saisit tuon tupakan polton lopetettua niin kyllä olisit hyvä ehdokas, mutta vain ehdokas.

Äänestä
  • Lyhyemmät hiukset pukevat Niinistöä. Mutta hymyilyttää, että ne on leikattu nyt juuri propagandatoimiston ehdotuksesta varmaan.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


lopullisesti kirjoitti:

MTV 3 tentissä katso ja nauti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu