niin siis eka krt on lähellä ja olis aika noloa sanoa että "hei muute oon neitsyt", koska minusta ei niin luulla. joten olen keksinyt ratkaisun! venytän itteni dildolla niin ettei jätkä huomaa mitään. aika ovelaa eikös.. jos dildo (n.12cm, tosin ohuehko) menee sisään, eikö aina yksi aito peniskin?
nimim. nolo
nimim. nolo
Vastaukset 4
Vanhimmat
Käytä havin kynttilää
ei ole mitään noloa. Päinvastoin. Olen 25-vuotias neitsyt ja ylpeä siitä. Tosin olisihan se kiva jos se oma kulta löytyis, joka saisi suuren kunnian viedä neitsyyteni.
Itse olen jo 30-v mies ja varsinaisia panohommia ei ole ollenkaan. En usko, että sen peniksen työntäminen pilluun tuo mitään autuutta tai ratkaise salamana miehuuden ongelmia. Toki se on hieman outoa, mutta näin se vaan on. Tärkeintä on löytää oikea kumppani, jonka kanssa harrastaa juuri sellaista seksiä kuin te haluatte. Mielestäni teinit vouhottavat kauheasti, että joko olet saanut siltä, ja oliko tiukka jne...Sitten jos joku sanoo, että "kylläpäs naisen iho maistui hyvälle" tai "me vaan masturboitiin toisiamme"...katsotaan jotenkin kieroon. Kun joskus löydän kumppanin, aion kyllä hyvissä ajoin kertoa ennen sänkyyn menoa, että kokemusta ei sitten ole kovin paljon (ymmärtää tai ei). Siinä voi sitten käydä niin, että laukeaa heti tai ei ollenkaan, mutta hitaasti tulee hyvää. Sinkkuna on kiva masturboida ja haaveilla juuri niistä asioista, joista itse tykkäät. Anna dildon mennä vaan ;)
Vaikka se nyt siltä tuntuukin, neitsyyden menetyksessä ei ole mitään noloa. Jos jätkäsi niin väittää, hän ei ole sen arvoinen. Ja jos kuvittelet että kaikki muut ovat jo seksiä harrastaneet ja olet viimeinen neitsyt, ei pidä paikkaansa. Teini-iässä suurin osa liioittelee omia kokemuksiaan.
Aikuisena haluaisi muistaa sen ekan kerran miellyttävänä kokemuksena, joka tehtiin harkiten ja hyvän tyypin kanssa. Itsekin salailin neitsyyttäni ja harmitti myöhemmin.