Niinistö

ulkona vaalikamppailuista. Mähläsi oikein kunnolla. Sen huomasi että Sauli alkaa luovuttaa jo pelin ja on kait siitä mielissään, vaikka se kokoomuslaisia ottaa pattiin.
2116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei voi muuta sun viestiisi sanoa kuin että HÖH!!

Äänestä
  • niin, voisit edes kertoa missä "mähläsi". Katsoin tentin alusta loppuun, ja Niinistö päinvastoin paransi asemiaan. Ehkä katsoimme eri tenttiä, tai sitten saat palkkasi Hakaniemestä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lopullisesti kirjoitti:

ulkona vaalikamppailuista. Mähläsi oikein kunnolla. Sen huomasi että Sauli alkaa luovuttaa jo pelin ja on kait siitä mielissään, vaikka se kokoomuslaisia ottaa pattiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu