..hanna kuulemma polttaa ihan mielettömiä määriä tupakkaa. linnan juhlissakin se oli polttanut kamalasti. yksi nimeltämainitsematon mies kertoi telkkarihaastattelussa, että oli ollut hannan kaa tupakkahuoneessa, ja että hanna poltti "ihan hirveesti tupakkaa". no, oliko tuo nyt uutta. kuuleehan sen hannan äänestäkin. ei silti, etteikö hän olisi hyvä laulamaan, mutta kyllä sillä aika paha röökiääni on. vähentäis edes vähän sitä polttamista.
ketjupolttaja - hanna
10
4767
Vastaukset
- Emppu
Vai että yksi nimeltä mainitsematon henkilö kertoi.. =) Kylläpä sen on tainnut katsoa moni muukin, etkä vain sinä.. paitsi että minähän en sen nimeä muista! Muistan vaan minkä näköinen mies, ja että se oli sen jonkun naisnäyttelijän seurassa =)
- mitä se ...
juo viinaa niin että äijätkin jää toiseksi.
- polttaa
mitä se ... kirjoitti:
juo viinaa niin että äijätkin jää toiseksi.
Antaa toisen polttaa ja juoda niin paljon kuin sielu sietää. Ääni on jokatapauksessa komee.
- oli nimeltään
Tommi Korpela. Josko tuo nyt ketään kiinnostaa.
Jätkä tosiaan taivasteli miten hiiiiirrrrvveeennnn paljon Hanna sauhutteli. Voi mahotonta.
- jhgdj
Nii Hannan pitäis lopettaa tupakoimista. Zot Zot, määkin kuulin sen haastettelu. Ei sil huono ääni oo, mut sen äänes kuulee sen rööki äänen se häiritsee mua. Yök!
- hanskittaja
Pitääkö tästä alkaa jankuttamaan.
Se on Hannan OMA asia polttaako hän vai ei. Se ei kuulu muille kun hänelle itselleen.- Hannasta huolestunut
Hervoton tupakanpoltto pitkään kestäessään nimenomaan KUULUU: ensin ääni vinkuu, sitten rahisee ja lopuksi köhisee! Tosin Hannasta itsestään - ja vain hänestä - riippuu, haluaako hän kulkea tämän tien. Toivottavasti ei. Tumppaa tupakat, Hanna, lopullisesti, pliis. Voit vain voittaa!
- polttaja
Onks sil jtn v*tun välii jos ihminen polttaa. Sehän on Hannan oma asia, jos on ketjupolttaja.. Se ei kuulu kellekkään muulle ku Hannalle itelleen.
- ...
Siis mitä välii jos se polttaa?? antaa sen polttaa, jos se haluu.. Se on ihan normaali ihminen, moni muukin ihminen polttaa ja sitä paitsi se on Hannan oma asia..! Eikä se tee Hannasta sen huononpaa, polttaa tai ei!
- antza1990
Hei mitä h******n väliä sil on jos Hanna poltta?!?! Polttaahan Paula Koivuniemi ja hänellä jos jollain on tupakkaääni eikä kukaan valita siitä mitään!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874138Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella273019No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 351338
- 10919
- 133901
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760