Myydään tai vuokrataan viiden kakun teline. Jos jotakuta kiinnostaa, niin voin laittaa myöhemmin osoitteen jossa on kuva telineestä täydessä latingissa.. :) Hinta sovitaan molemmille mieleiseksi.
Hääkakkuteline
8
3978
Vastaukset
- IQ
eli pitopalveluista ainakin pitäisi saada vuokralle,samoin ehkä jostain leipomoista.kysele.
- ulla
Mitäs sellaset yleensä maksaa?
Ensi kesäksi tarvisin. - tytteli
Osaisko kukaan sanoa mitä maksaa vuokrata kakkuteline amiksesta tai sit sielt juhlapalvelusta? Tietoa.....
- mizu
laita kuva nettiin,jos viitsit.ois ens kesänä tarvetta semmoselle.vertailen eri kakkutelineitä ja mietin että mikä ois paras=täydellinen.kerranhan sitä naimisiin mennään niin pakko olla semmonen mieluisa.ymmärräthän?
- moukka
Heippa! Onko teline vielä tallessa? Olisin kiinnostunut...
- Häät
Hei!
Vieläkö myymättä kakkuteline? Viesti näköjään vuodelta 2002. Ota yhtetttä sähköpostiosoitteeseen: [email protected]
Kiitos. - Naimisiin menossa
Hei
Olisin kiinnostunut siitä sinun hääkakkutelieestä.Olisiko mahdollista saada kuvia sähköpostiin?
Sähköposti ositteeni on [email protected] - Anonyymi
Kiinnostaisi hääkakkutelineen osto.
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.1218258Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m1027502Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot925676Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,905633Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1194820Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1282611Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys592495Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e81465Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71434Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa531319