Halonen suojelee Koivistoa

kuunnelkaa totuus ennenkuin tämäkin deletoidaan. Sossu suojelee toista sossua.

http://www.yle.fi/radio/radiosoitin/yleradio1.shtml?yle radio1/pe_1003.rm#
4296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • sdp poistaa!

    Äänestä

  • ei toimi kirjoitti:

    sdp poistaa!

    minulla ainakin. (oletko liian hätäinen)?

    Äänestä

  • ei toimi kirjoitti:

    sdp poistaa!

    Jos et muuten saa ohjelmaa kuulumaan, klikkaa ylen internet-sivuilta "YLE-radiosoitin" ja tarkista, että sinulla on asennettuna tarvittavat ohjelmat. Kyseinen ohjelmatallenne on Yle radio 1:n talousarvio-ohjelma, joka pitäisi löytyä Radiosoittimen kohdasta "Yhteiskunnallisia ohjelmia".

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


viimeiseen asti kirjoitti:

kuunnelkaa totuus ennenkuin tämäkin deletoidaan. Sossu suojelee toista sossua.

http://www.yle.fi/radio/radiosoitin/yleradio1.shtml?yle radio1/pe_1003.rm#

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu