Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MIEHENI KATSOO

AINA KUN HARRASTAN MIEHNI KANSSA SEKSIÄ,HÄNEN ON "PAKKO" TUIJOTTAA KUN KULLI UPPOAA PILLUUNI....HÄN NOSTAA ITSENSÄ HIEMNA YLÖSPÄIN ITSENSÄ MINUSTA JA SITTEN ALKAA PUDOTTAUTUA ALAPÄINJA KOKO JAN KATSOO "SINNE" KUN SURVOO 20CM KYRPÄÄNSÄ MINUUN. KERRAN SANOÍN HÄNELLE ETTÄ LOPETAN SEKSIN KESKEN JOS HÄN EI LAKKAA TUOTA JUTTUA....ONKO KENELLÄKÄÄN MULLA ILMENNYT SAMAA??
2023725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

MUTTA MUN NÄPPÄIMISTÖN CAPS LOCK ON RIKKI!!!!!
Vitun idiootti, eiköhän tuo ole ihan normaalia katsoa kun sukupuolielimet kohtaa, mitä vikaa siinä on?

Äänestä
  • Se, että miehesi tähystää sinne, voi johtua paristakin syystä. Yksi on se, että on hekumallista nähdä tuo sisään työntyminen ja sitten on niitä mahdollisia muita syitä.

    Itse en yhdessä aiemmassa suhteessani saanut niinkään kritiikkiä sinne katsomisesta vaan siitä, kuinka en vain suoraan sujauta kaluani sisään, kun olemme kasvotusten vastakkain ja kropat toisissamme kiinni. Miksi "nousen" ohjailemaan kaluani sisään?

    Sain mm. kuulla silloiselta puolisoltani, kuinka hänen entinen partnerinsa tuossa samaisessa asennossa ollessaan työntyi niin nautinnollisesti suoraan hänen sisään. Täytyy sanoa, että tuota oli aika ikävä kuulla. Syy nimittäin omaan tapaani sovittaa kalua sisään johtui (ja johtuu edelleen) ihan siitä, että kaluni seisoo tietyssä kulmassa, eikä se siinä kulmassa seistessään periaatteessakaan voi mennä sisään.

    Jouduin siis tämän asian taivuttamaan rautalangasta silloiselle puolisolleni ja kertomaan hänelle (kun hän ei sitä itse tajunnut) kuinka hänen entisen kumppaninsa kyrpä varmaankin stondiksessa oli enemmän kattoa kohti, kuin minun kyrpäni. Ja sen, että tällaisesta itsestään selvästä asiasta on tietyt seuraukset sekstailtaessa.

    Kyse on vähän samasta asiasta kuin, että jos ihmettelisin, miksi nykyisen kumppanini kanssa rintojen väliin nainti ei onnistukaan, kuten edellisen kumppanini kanssa. Nykyisellä kumppanillani on a-kuppikoko ja edellisellä kumppanillani oli DD.

    Tämä on taas niitä asioita, joiden yhteydessä en voi olla ihmettelemättä naisten itsekeskeisyyttä ja sitä, että kuinka itsestäänselvätkään asiat eivät hahmotu itselle muuten kuin oman elämyksellisen itsekokemuksen kautta. Voitte arvata kuin minua vitutti ryhtyä ex-kumppanilleni selittelemään hänen ex-kumppaninsa kyrvän seisonnan mahdollista kulmalukua : )

    Äänestä

  • Aloittajan teksti ei kyllä ollut aivan järjettömän asiallinen, eikä ole kyllä sinunkaan kirjoituksesi. Menehän itseesi ennenkuin alat muita haukkumaan tai varsinkaan kanavoida suuttumustasi homoseksuaaleihin. Hitto mikä kakara.

    Äänestä

  • CockAssBaboon kirjoitti:

    Aloittajan teksti ei kyllä ollut aivan järjettömän asiallinen, eikä ole kyllä sinunkaan kirjoituksesi. Menehän itseesi ennenkuin alat muita haukkumaan tai varsinkaan kanavoida suuttumustasi homoseksuaaleihin. Hitto mikä kakara.

    Laitatteko piiniksen aanukseeni ja katsotte nyt vai?

    Äänestä

Se on huippua sillä pilluahan nussitaan...
miestä kiinnostaa vitun katselu yhdynnän aikaana... Seksiä on niin monen laista ja siinä harvoin miehellä tuteet kehissä.....
Eikun rakaa panoa ja mällit kehiin..

Äänestä
  • vittu tosimies kyseessä... :D:D

    Äänestä

Jos haluat, että mies tuijottaa seinää tai lukee Hesaria, olet ilmeisesti ymmärtänyt seksin väärin. Olisit tyytyväinen, että miehesi kokee sinun katselusi mielyttävänä eikä ajattele esim: muita naisia aktin aikana. No, meitä on moneksi.

Äänestä

Minua taasen naisena harmittaa se, että harvoista asennoista pääsee itse ihailemaan kyseistä tapahtumaa, kun kyrpä uppoaa vittuun. Se on todella kiihottavan näköistä, ja kadehdin miehiä, kun heillä on paremmat näköalat.

Äänestä
  • Luulen, että useimmat miehet haluaisivat tavata sinut. Samoista asioista kiinnostuminen yhdistää niin SYVÄLLISESTI.

    Äänestä

Ei sinne katselemisessa voi olla mitään pahaa, pikemminkin se on suotavaa. Tässä taitaa vaan olla kysymyksen asettelu niin epämääräinen, että mahtaisitkohan tarkoittaa sitä, että miehesi ei katsele minnekään muualle? Pitäähän sitä toki katsella naista silmiinkin ja kasvoja, mistä näkee kuinka toinen nauttii tai ei nauti. Jospa hän vähän ujostelee sua? Sun pitänee varmaan himmentää enempi valoja. Hän ei näkisi sua turhan tarkkaan etkä sinäkään näkisi mitä hän katselee.

Äänestä

aukeavat ja kiiltävä kulli painuu sisään. Karvat voi olla sopivasti leikattu, ettei ole liian pitkät.
Itse teen niin, että loppuvaiheessa kun tahdon laueta, niin ota tuollaisen korkeamman asennon ja nautin siitä hitaasti tuntien, miten orgasmi lähestyy ja lopulta räjähtää.

Äänestä

Ole toki imarreltu! Sinulla täytyy olla lumoava pillu. Minäkin usein katson vaimon pillua ja katson pitkään ja innostun aina vain enemmän. Valea hipiäinen naisen maha ja siinä hersyvä pillu! Mikä voisi olla lumoavampaa!
Salli miehesi toki ihailla pilluasi ja Sinua!
Hyväilevä tervehdykseni Sinulle!
Vahus

Äänestä
  • On sellaisia huoneitakin joissa joka seinällä ja katossa peilit. Mitäs siihen sanot. Hah. Saa molemmat katsella eri kulmista ihanaa aktia.

    Äänestä

samoin minä katson välillä sinne kun rakastelemme.
ja samoin katsoo tyttöystävänikin. Hänenkin mielestä kiihottavaa.

Ole nyt iloinen siitä että miehesi mielestä sinun "se" on kaunis ja kiihottava.

Jos nyt oikein kovasti häiritsee niinp pyydä häntä katsomaan kasvoihisi kun hän laukeaa.

Äänestä

Kyllä nämä visuaaliset efektit ovat naidessa lähes "puoli ruokaa". Minäkin tykkään katsella varrenjuoksua ja hymyhuulia - sekä edestä että takaa.
Sitten, kun on H-hetki lähestyy, tulee tuijoteltua aika tiukasti vaimon kasvoja ja ilmeitä, kun hänkin on saamaisillaan. Sekin on ihan kivaa.

Äänestä

tottakai katson kun penis uppoaa pilluun, se on ihanaa

Äänestä

Musta se ei oo ollenkaan niinku ikävää, enemmänkin on kiihottavaa, jos mies kiihottuu sen näkemisestä. Olen ainakin itse huomannut, että mies haluaa nähdä, varsinkin takaapäin tai muuten.. se ilmenee ja se kiihottaa.

Äänestä
  • Minusta on kivaa kun kova kulli ujeltaa vaimoon. Upeeta katsottavaa. On pakko nousta käsien varaan jotta näksin omat seksikuvat.

    Äänestä

Meillä vaimokin tykkää katsoa työstöä peilin kautta (sivulla).

Äänestä

jos mies katsoisi vaikka naapurinrouvan kuvaa sen aikaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


SEKSIN AIKANA kirjoitti:

AINA KUN HARRASTAN MIEHNI KANSSA SEKSIÄ,HÄNEN ON "PAKKO" TUIJOTTAA KUN KULLI UPPOAA PILLUUNI....HÄN NOSTAA ITSENSÄ HIEMNA YLÖSPÄIN ITSENSÄ MINUSTA JA SITTEN ALKAA PUDOTTAUTUA ALAPÄINJA KOKO JAN KATSOO "SINNE" KUN SURVOO 20CM KYRPÄÄNSÄ MINUUN. KERRAN SANOÍN HÄNELLE ETTÄ LOPETAN SEKSIN KESKEN JOS HÄN EI LAKKAA TUOTA JUTTUA....ONKO KENELLÄKÄÄN MULLA ILMENNYT SAMAA??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu