Hanna on todella hyvä laulaja
Hanna
9
755
Vastaukset
- hanskittaja
..Että Hanna on todella hyvä laulamaan
- olla varsinainen
ketjupolttaja, kun koko ajan puolustat Hannaa ja sen tupakkeja!
- Hanna
on kyllä niiin hyvä laulaja että variksetki jää toiseks!! ai että on ihanaa kuunneltavaa se matala rääkyminen mitä Hannasta ulos tulee (tai pikemminki mitä sen levltä tulee, sehän ei ikinä laula ees ite)
- hanskittaja
olla varsinainen kirjoitti:
ketjupolttaja, kun koko ajan puolustat Hannaa ja sen tupakkeja!
En kyllä mikään polttaja oo. En oo koskaan edes maistanut.
Koitan painottaa sitä, ettei se vain kuulu kenellekkään. - hanskittaja
hanskittaja kirjoitti:
En kyllä mikään polttaja oo. En oo koskaan edes maistanut.
Koitan painottaa sitä, ettei se vain kuulu kenellekkään.En kyllä puolusta polttamista, se ei oo kenellekkään hyväksi. Ja tahtosin että Hanna lopettas, eihän se mitään hyvää äänelle tee. Mutta oma on asiansa.
- tupakka..:(
tupakka on paha.. mut hanna o silti jee!
- tupakoinnista
jaksetaan jauhaa, miksei kukaan sauhua Ville Valon polttamisesta, tai jyrki 69:n ?
- Hannan synti
tupakoinnista kirjoitti:
jaksetaan jauhaa, miksei kukaan sauhua Ville Valon polttamisesta, tai jyrki 69:n ?
on olla tupakoiva NAINEN. Siksi monet eivät sitä tahdo suvaita ja toinen syy on se kun Hanna ei mitenkään asiaa salaile vaan rööki huulessa heiluu linnan juhlissa.
Monien mielestä Hanna käyttäytyy väärin hänen pitäisi piilotella tapaansa aivan kuin nää TikTakin tytöt tai vastaavat naispopparirokkarit - laamanaama
Hannan synti kirjoitti:
on olla tupakoiva NAINEN. Siksi monet eivät sitä tahdo suvaita ja toinen syy on se kun Hanna ei mitenkään asiaa salaile vaan rööki huulessa heiluu linnan juhlissa.
Monien mielestä Hanna käyttäytyy väärin hänen pitäisi piilotella tapaansa aivan kuin nää TikTakin tytöt tai vastaavat naispopparirokkaritkuin miehet. että mitä outoo? ja jos on niin tyhmä että noudattaa hänen antamaa huonoa esimerkkiä niin sitten on niin tyhmä että ei ihmekkää jos alkaa polttaa. Itse pidän hannasta, en tupakoinnista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.567825Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675911Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,635405Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515303Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1084632Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1072343Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41241Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol41185Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa371036Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko451006