21v Kaverini Jarkko

Kossi Nuvasti

Olin jo pitkään himoinnut mielessäni kaveriani Jarkkoa. Jarkolla oli pitkät seksikkäät tunteelliset hiukset ja varmasti iso kyrpä.
Tunteeni olivat sekavat, sillä en ollut saanut 20 elinvuoteni aikana naista saatika miestä, mutta nykyään ajattelin Jarkon jättikyrpää ja himon reikäänsä alituisesti koulutunneilla.
Homon ajatukseni olivat saaneet alkunsa, kun Jarkko pyllisti kerran koulun-penkillä kurottaessaan kynää lattialta.

Eräänä maanantaina sovin Jarkon kanssa treffit puistoon. Pakkasin matkaan kondomeita. En tiennyt vielä kuinka Jarkko reagoisi homoehdotukseeni, mutta ajattelin toiveekkaasti saavani illan päätteeksi kovaa homokyrpää.

Kun Jarkko tuli puistoon, olin odotellut jo viisi minuuttia (tuntia) penkillä istuen kalu kovana tätä rakkaustreffiämme. Jarkko sanoi moi moi, ja minä annoin luuvitosellani tärskyn hänen kurkkuunsa. Jarkko pökertyi pusikkoon ja poistin häneltä mustat farkut himoiten pinkkiä anusta. Sitten kyrpäni ei enää seisonutkaan. Olin impotentti homo.

0

15509

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

        SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
        Maailman menoa
        157
        4940
      2. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

        anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
        Ikävä
        81
        3606
      3. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

        Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
        Maailman menoa
        35
        2597
      4. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

        Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
        Maailman menoa
        40
        2253
      5. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

        Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
        Suomalaiset julkkikset
        96
        2139
      6. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

        Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
        Ikävä
        28
        2046
      7. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

        Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
        Maailman menoa
        63
        2033
      8. Mitä saa sanoa?

        Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja
        80 plus
        87
        2003
      9. Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?

        Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet
        Sinkut
        20
        1495
      10. Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin

        Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään
        Maailman menoa
        105
        1390
      Aihe