Kauanko kestää

odotellessa

Kauanko teillä yleensä luotonmyöntövastauksen saaminen näissä tekstarivipeissä on pahimmillaan kestänyt?

6

1296

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muutamaan minuuttiin

      se vaihtelee todella paljon. kun noita uusia tulee, voi odotus olla tosi pitkä. siis yli päivä. sit toiste se voi olla ihan jotain minuutteja. noissa jotka pyörineet pidempään, ei kauaa mene. mä viimeksi otin lainan risicumista tuli viesti että kestää n 30 min. sit hyväksyntä tuli jotai 10 minuuttia. sama ollut aikasemmin monessa muussa ton palveluajan suhteen. saman mittaista on ollut pikavipissä. noi uudet paikat ei kyl ole mitään PIKAlainoja myöntäviä.kestää se välillä niin kauan.no mut nää oli mun mielipiteet. saa sanoa toisiakin. kertokaa ihmeessä jos muita hyviä paikkoja.

    • 24v

      sain 45 minsassa rahat tilille eilen.

    • Jokke

      ...päätös tulee muutamassa sekunnissa ja rahat ollu 5 minuutissa tilillä. Kahdesti ottanu, molemmilla kerroilla sama homma. Muutenkin tuntuu että vähiten reistaa pikavipin kanssa.

      • siis..

        kumman kans reistaa vähiten, pikavipin vai viestilainan? ;) mulla on kokemusta vaan ferratumista ja se on hidas!!


      • Jokke
        siis.. kirjoitti:

        kumman kans reistaa vähiten, pikavipin vai viestilainan? ;) mulla on kokemusta vaan ferratumista ja se on hidas!!

        Niistä puljuista mitä mä oon käyttäny, Pikavippi ja Viestilaina on hoitanu hommansa ongelmitta. Viestilainalta saa päätöksen heti mut ei se Pikavipilläkään kauaa kestä.


      • ....
        Jokke kirjoitti:

        Niistä puljuista mitä mä oon käyttäny, Pikavippi ja Viestilaina on hoitanu hommansa ongelmitta. Viestilainalta saa päätöksen heti mut ei se Pikavipilläkään kauaa kestä.

        Pitääpä laittaa korvan taakse noi kaksi firmaan jos joskus vielä joudun vipin ottamaan :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää

      jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole
      Maailman menoa
      19
      2136
    2. Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä

      ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi
      Maailman menoa
      35
      2016
    3. Belfastissa käynnissä kunnon persuilu

      Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä
      Maailman menoa
      16
      1899
    4. Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen

      Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma
      Maailman menoa
      46
      1347
    5. Mitä kirjainta haluaisit

      Ra kastella mahdottomasti?
      Ikävä
      73
      1277
    6. Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?

      Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?
      Ikävä
      46
      853
    7. Kaunein nimi

      Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?
      Ikävä
      51
      721
    8. Farmi-Amski ja Jucci Hellström - Sydämiä satelee - Onko tässä jotain enemmän?

      Amskidamski Anne-Mari Tarkkio ja Jucci Hellström olivat samaan aikaan Farmi Suomi -realityssä. Nyt somessa on nähty mat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      711
    9. Arvaa sattuuko se

      Että teen töitä siihen että unohdan sinut. Mitä muutakaan voin
      Ikävä
      49
      661
    10. Rakastan sinua hiljaisuudessa

      Rakastan sinua hiljaisuudessa. Olisit minun tai et, olen odottanut sinua vuosisatojen ajan. Ilman sinua sydämeni on yksi
      Rakkaus ja rakastaminen
      32
      658
    Aihe