paras painija

Kertokaa WWE:n lempipainijanne. Ja joku sen liike jos tiedätte.

Mun lempipainija on.............Batista
Sen liikkeitä on ainakin Spinebuster ja Batista Bomb
8525
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Shawn Michaels on paras ja sen paras liike on sweet chine music !!!!

Äänestä

The Rock oli paras painija ennen kuin se lopetti. Sen parhaita liikkeitä oli Rock bottom ja people`s elbow.

Äänestä

Se on .....Kane ja Chokeslam!

Äänestä
  • Mun lempipainijat ovat The Rock ja undertaker en paljon tykkää tosta nyt olevasta takerista mutta siitä joka oli 2000-2003 oleva prätkä undertaker ja The Rockin the people elbow ja takerin the last ride.

    Äänestä

paras painija on Chris Benoit! Ykkös liike on diving Headbutt. Chrisiä sattuu yleensä enemmän kuin vastustajaa :P

Äänestä

paras on kyllä Kurt "Real American Hero" Angle,mä
oon digannu sitä vuosikausii, paras liike ehdotto
masti ei enempää, eikä vähempää kun "Angle Lock"
siinä liikkessä on jotain aivan maagista..

Äänestä

Eli Michaels on kova sana. Sitä saa paiskoa mielinmäärin kanveesiin, saa takoa ja vääntää enemmän kuin muita ja aina se sieltä pomppaa ylös ja dramaattisimpaan hetkeen orkesteri soittaa Sweet Chin musaa. Hyvä tyyli ja persoonallisuus.

Äänestä

TRIPLE H! Se on iha huippu ja sen liikkeitä on ainaki Pedigree. Ja jos tää nyt on liike ees nii lekkalla lyönti pläsiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


trish-stratus kirjoitti:

Kertokaa WWE:n lempipainijanne. Ja joku sen liike jos tiedätte.

Mun lempipainija on.............Batista
Sen liikkeitä on ainakin Spinebuster ja Batista Bomb

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu