Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

self-warming lube

Kokemuksia/vinkkejä itsestään-lämpiävän voiteen käytöstä?
31466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä saa lämmittävää voidetta. Ovat yleensä öljyjä ja siten liian notkeita.

Äänestä
  • No kuule, en tiedä saako Suomesta ja jos niin, mistä. Kysyin, koska vakkaripanoni, joka lähti kotiin Coloradoon jouluksi lomailemaan sanoi tuovansa mukanaan - mulla kun ei ole moisesta mitään kokemusta ja ajattelin henkisesti varautua täällä innoissani odotellessani! :))
    Mutta siis voidemaista kuulema on.

    Äänestä

  • ssghf kirjoitti:

    No kuule, en tiedä saako Suomesta ja jos niin, mistä. Kysyin, koska vakkaripanoni, joka lähti kotiin Coloradoon jouluksi lomailemaan sanoi tuovansa mukanaan - mulla kun ei ole moisesta mitään kokemusta ja ajattelin henkisesti varautua täällä innoissani odotellessani! :))
    Mutta siis voidemaista kuulema on.

    Kysy apteekista "KY Jelly", tuosta on saatavana sellainen 'warming' malli, jossa on mukana mainitsemasi ominaisuus.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ssghf kirjoitti:

Kokemuksia/vinkkejä itsestään-lämpiävän voiteen käytöstä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu