Kalkaroksen kirje Joulupukille

Severus Kalkaros

Rakas Joulupukki!



Minä olen kännissä, kiitos sinulle viimevuotisesta vodkastasi jonka toit minulle Virosta. Olen ollut kiltti, siksipä minä tottelin kehotustasi rakas Joulupukki, ja menin Rengiksi Kakolanmäelle.


Joululahjaksi minä toivoisin plutoniumia, oikein paljon plutoniumia. Herra Osama De laden on tilannut minulta mitä hienoimman ydinaseen maailmanvalloitukseen. Minusta tulee siis rikas ja hyvinvoiva jos minä saisin tämän toimeksiannon. Siinä tapauksessa voisin lahjoittaa köyhille miljoonia ja taas miljoonia.


Revin sinut kuoliaaksi tänä iltana oi rakas ystäväni Joulupukki. Teroitan paraikaa kirvestäni ja olen tilannut aseliikkeestä kivääreitä joilla suolaamme sinut ystävieni kanssa kun ahtaudut savupiipusta sisälle taloon. Loppujen lopuksi me vamistamme sinusta ravitsevan ja herkullisen Joulupäivällisen jonka äärellä luemme hiljentyen raamattua ja luistasi rakennamme kylän lapsille iglun.


Hyvää Joulua

T: Severus Kalkarus Oms. O'Brian

6

587

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • lucy.3

      ...justhiisa...

    • vampire

      Hyvä oli XD

    • Tyttö joka vastasi

      hyvä oli! repesin täysin

    • Minä vain...

      XD Repesin tähän totaallisesti! XDXD

    • Metalismygod

      Ei ollut kovin hyvä. Ei saanut edes naurahtamaan.

    • mmmmmmmhh

      moi Kalkaros, olet ihana ja olet tosi seksikäs mies, saanko imeä sun velhopippeliä? Mmmmmhh sulla on varmaan iso pitkä paksu pippeli.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      83
      1019
    2. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      73
      852
    3. Jasmin Vähäkangas paljastelee

      Eilinen päivä on heillä kulunut biitsillä niin silloin tuo äiti ihminen on intoutunut paljastelemaan kunnolla. Laittanut
      Kotimaiset julkkisjuorut
      101
      586
    4. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      43
      585
    5. Mikä on viimeinen

      este joka vielä pitää sinut ja kaivattusi erillään?
      Ikävä
      46
      557
    6. Ei mulle kelpaa kukaan muu...

      Kuin "hän"
      Ikävä
      29
      523
    7. Kangaskylän alkoholi-hurjastelijat

      Oppi olkoon että autollessa etanoli kuuluu pääasiassa 95 E10 polttoaineseen, siihenkin vain enimmillään 10% vahvuisena t
      Hyrynsalmi
      4
      516
    8. Miehet lähtevät itse pois deittailumarkkinoilta

      Ovat saaneet tarpeekseen naisista. Tyypillisin poistuja on: Koulutettu, työssäkäyvä, etsii pitkäaikaista parisuhdetta.
      Sinkut
      164
      513
    9. Oikea nainen

      On äärimmäisen naisellinen, pienikokoinen, kapeaharteinen, pienet kapeat kasvot, paksut huulet, kauniit hiukset, upeat t
      Sinkut
      136
      508
    10. Olen pahoillani mies ihan kaikesta

      Et sinä ole edes tehnyt mitään väärää. Eihän kenestäkään ole pakko tykätä. Pyydän anteeksi kaikkea häiriköintiä, joka on
      Ikävä
      61
      505
    Aihe